Możesz dodać prośbę o modlitwę używając poniższego formularza. Możesz dodać tak dużo modlitw jak tylko chcesz!


Spróbuj ponownie
Wprowadź powyższe słowa: Wpisz liczby które słyszysz: Opcje:
Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Krysia

Moja koleżanka, Kasia, jest rok po ślubie. Wesoła, kreatywna, pracowita, o ogromnym sercu dla zwierząt. Marzyła o dziecku i krótko po ślubie zaczęli się o nie starać z mężem. Niestety nie udaje się - Kasia ma kilka przewlekłych dolegliwości, które medycznie zmniejszają szansę posiadania dzieci. Wielu lekarzy, wiele metod, wiele prób - dalej nic. Czas mija, a ona martwi się coraz bardziej i jest coraz bardziej sfrustrowana, widzę jak cierpi. Proszę, módlcie się ze mną - żeby, jeśli to jest wolą Boga dla nich, udało się im zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. A jeśli to nie jest dla nich wolą Bożą, żeby Kasia znalazła pocieszenie i ukojenie. Oraz o to, żeby niezależnie od tego, co się wydarzy, ta sprawa była początkiem jej relacji z Bogiem.

Otrzymano: 31/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Wiola

Jutro będę przyjęta na szpitalny oddział, bo 26.05 minął przewidywany termin porodu. Proszę o modlitwę o Boże wsparcie dla mnie, abym miała dobre warunki do porodu i opiekę. To bedzie moje pierwsze dziecko - synek, na którego już nie mogę się doczekać. Stresuje się bardzo porodem i samym pobytem w szpitalu. Możliwe że trzeba będzie wywołać poród, a jeśli nadal nie bedzie postępu to może się zakończyć nawet cesarskim cięciem. Wolałbym tego uniknąć. Liczę na to, że z bożą pomocą uda mi się urodzić szybko i bezpiecznie. Proszę o wstawiennictwo, abym urodziła zdrowego synka, i abym poradziła sobie z trudem rodzenia. Najlepszym prezentem dla mnie na \\"dzień dziecka \\" od miłosiernego ojca byłoby to, abym już jutro mogła tulić mojego synka. Wspomóżcie mnie modlitwą, proszę. Bardzo tego potrzebuje!

Otrzymano: 31/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Moja była żona od ponad 10 lat chce mnie zniszczyć psychicznie i finansowo. Ma się za osobę wierzącą, ale jest przepełniona nienawiścią do mojej osoby i stara się przy każdej okazji mścić. Wykorzystuje do tego sąd i prokuraturę. Odebrała mi caly majątek i wpędziła w długi wykorzystując moją depresję. Jest jej łatwiej bo wspiera ją w tym rodzona siostra, wysoko postawiona sędzia, która również jest osobą wierzącą. Chciałem doprowadzić do mediacji z pastorami w jej kościele, ale nie zgodziła sie na mediacje i z zemsty podała mnie i moich rodziców do prokuratury. Szukam Bożej sprawiedliwości w tej sprawie. Proszę o waszą modlitwę.

Otrzymano: 30/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Norbert

Proszę o modlitwę o Boży plan, wzrost duchowy i sens życia, żeby moje życie miało jakiś sens, żebym był stabilny w wierze i nie miał żadnych masek, żebym nie wstydził się Jezusa przed znajomymi i innymi, żebym był mężny i dzielny, żeby Boży ogień mnie wypełniał i płonął gdy będę pracował lub spał, żebym był bardzo szczęśliwy, nastąpił nowy sezon w moim życiu, żeby Bóg używał mnie abym mógł uzdrawiać i wyrzucać demony, nie był płochliwy. Dziękuję, oto Cię Proszę Abba Ojcze w imieniu JEZUSA AMEN. Dziękuje za każdą modlitwę.

Otrzymano: 28/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

W ostatnim czasie zmarl moj rodzic,przechodze teraz przez trudny czas żałoby,prosze o modlitwe o utulenie w ramionach NIEBANSKIEGO OJCA

Otrzymano: 28/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Gabriela Wereszczynska

Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej corki Joanny, ktora pomimo, ze jest chrzescijanka i jest ochrzczona w wodzie to zdecydowala sie wziasc slub w czerwcu z muzulmaninem z Tunezji. Mam bardzo duzy niepokoj w sercu i ogromy smutek z tego powodu, ze ona w ten sposob moze byc oddzielona od Boga i utracic zycie wieczne. Ona mysli, ze w ten sposob nawroci swojego chlopaka na chrzescijanstwo...Z gory dziekuje! -pozdrawiam serdecznie -zmartwiona matka...

Otrzymano: 28/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Magdalena

o Bożą radość, miłość i pokój, bo tkwi we mnie smutek, depresja i trawi mnie nienawiść

Otrzymano: 23/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ania

Proszę o łaskę Bożego błogosławieństwa finansowego ,łaskę godnej pracy i płacy o łaskę domu dla mnie i mojej córki

Otrzymano: 18/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Mariusz

Proszę o modlitwę o uzdrowienie Wiesi z choroby nowotworowej.

Otrzymano: 13/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Elżbieta

Proszę o modlitwę za młodą dziewczynę, która jest po usunięciu ciąży w wyniku gwałtu, próbach samobójczych i która złożyła doniesienie na policję przeciw oprawcy. Przyjeżdża do Polski, lecz boi się, że sobie nie poradzi, a nie umie przyjąć pomocy od innych, chce być niezależna i życie nauczyło ją liczyć tylko na siebie. Proszę o to, by Bóg ją wsparł, aby Bóg pomógł jej podjąć słuszne decyzje, wiem że nie pojawiłam się na jej drodze przypadkiem i że Bóg ma o nią staranie.

Otrzymano: 10/5/2017

Powered by Prayer Engine