Możesz dodać prośbę o modlitwę używając poniższego formularza. Możesz dodać tak dużo modlitw jak tylko chcesz!


Spróbuj ponownie
Wprowadź powyższe słowa: Wpisz liczby które słyszysz: Opcje:
Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Mała

Proszę o wsparcie w walce z dolegliwosciami zdrowotnymi ale i dolegliwosciami Ducha. Prosze o modlitwe, ktora bedzie miala na celu ogłaszanie krwi Baranka nad moim calym życiem, nad oglaszaniem tego,ze przez rany Jezusa ja dzis moge odbierac zdrowie, pelne zdrowie (ze sfery fizycznej jak i psychicznej). Oglaszajcie calkowite uzdrowienie i uwolnienie w imie Jezusa Chrystusa. Prosze takze o modlitwe łamiącą wszelki ból, wszelkie fizyczne dolegliwosci takie jak kolatanie serca, zawroty glowy, bole żeber, klatki piersiowej- bardzo przeszkadzaja w codziennych obowiazkach. Oglaszajcie takze Dzialanie Mocy Ducha Swietego w mojej sprawie oraz pomyslnego zakonczenia tej sytuacji.

Jezeli bedziesz miec jakies slowo do mnie podczas modlitwy od Pana i bedziesz chcial/a sie tym ze mna podzielic, bardzo prosze o maila kunegunda_000@o2.pl

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ewa

Proszę o modlitwę o mnie. O Boże prowadzenie dla mojego życia, abym uwierzyła w że Bóg ma dobre rzeczy i doskonały plan dla mojego życia, zaufala Bogu całkowicie i umiała oddać wszystko to co nie jest dobre w moim życiu, wszystkie troski i zmagania, walkę o przetrwanie i relacje i poddała się Bogu i nauczyła się polegać tylko na Bogu. O uwolnienie od nieprzebaczenia sobie samej i tym którzy mnie skrzywdzili, uwolnienie od samotności, zranienia, odrzucenia od urodzenia i braku miłości w moim życiu, o uwolnienie od negatywnego nastawienia i negatywnych myśli i rozgoryczenia, rozczarowania swoim życiem oraz fałszywych osobowości i kłamstwa. Miłość do pieniędzy to nic dobrego gdyż myślę że jak już będę miała pieniądze to wszystko się pouklada. Będę miała dom rodzinę przyjaciół i relacje, będą mnie kochać i będą chcieli ze mną spędzać czas. A teraz kompletnie sobie nie radzę z niczym. Wiem tylko że nie mam już siły na zmaganie i walkę o przetrwanie i dach nad głową Bóg mówi w swoim Słowie Bożym że mam się nie troszczyć a ja się boję że zostanę bez dachu nad głową i biorę prace za grosze które mnie wyczerpują fizycznie i psychicznie i nie zapewniają minimum i tracę wiarę. Pytam Boga co ze mną jest nie tak skoro innym błogosławię spełniasz ich marzenia a ja muszę tak się zmagać i nie mogę nikomu zaufać. Proszę o MODLITWĘ abym nie odpadła od Boga. Błogosławię wszystkich którzy będą chcieli się pomodlić. Pozdrawiam

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Proszę o modlitwę o Bożą pomoc w znalezieniu mężczyzny, z którym mogłabym stworzyć szczęśliwy, pełen miłości związek. Moja samotność trwa długo i coraz bardziej mnie frustruje.

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Prosze Was o modlitwe za powodzenie w poscie. Mam powazne problemy z obzeraniem sie. Duch Swiety prowadzi mnie w tym abym walczyl, upadlem wczesniej pare razy, ale teraz walcze 4 dzien - celuje w 20. Prosze Was o wsparcie, nie moge upasc, bo wiem, ze wroce do cielesnego zycia i sie oddale od Boga.

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Kilka postów niżej jest moja prośba o modlitwę w sprawie chęci zniszczenia mojej osoby przez byłą małżonkę "chrześcijankę". Jutro mam w tej sprawie sprawę sądową. Proszę o modlitwę aby objawiła się Boża sprawiedliwość i prawda w tej rozprawie.

Otrzymano: 20/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Paulinaa

Witam, Dzisiejsza modlitwe zanosze w najlepsze rece na calym swiecie. W imie Jezusa oglaszam nad swoim zyciem KREW BARANKA oraz POKOJ BOZY, pokoj serca. W imie Jezusa oglaszam proces uzdrawiania mojego ciala oraz ducha. Oglaszam ZWYCIESTWO nad uzdrowieniem, nad odejsciem wszelkich bóli, wszelkich rodzajów strachu, zwątpienia! W imie Chrystusa oglaszam obfite dzialanie Ducha Swietego nad moim zyciem kazdego dnia objawiajacej sie w Slowie Bozym, w relacjach z ludzmi od Pana, w osobistych doswiadczeniach, w glosie Boga. Wierze w plan Boga jaki ma dla mnie i dla kazdego kto chce za Nim podazac. Dziekuje Mu za kazdy dzien zycia, raduje sie w obliczach trudnosci, gdyz Pan objawia sie mocniej w naszych slabosciach anizeli w tedy gdy jestesmy mocni! Oddaje w Jego ramiona moja cala rodzine z wiara o zbawienie dla Kazdego z nich i uzdrowienie wszelkich relacji w moim Domu rodzinnym. Panie, wiem,ze te ciezkie chwile nie sa Twoim planem dla Mojego zycia, ale wiem takze,ze chwile te sa MOZLIWOSCIA DOSWIADCZENIA Ciebie w moim zyciu. Rozpoczynam prace Ojcze od 19.06 i wierze,ze sprawisz mi z niej radosc i ze przyniesie ona Tobie chwale.

Blogoslaw kazdego kto czyta ta modlitwe aby wiedzial,ze jest wyjscie z kazdej beznadziejnej sytuacji, Slowo Boze niechaj WYPEŁNI tych wszystkich motywacja i NADZIEJA. Blogoslaw takze kazdego, kto potwierdzil MOJA MODLITWE SWOJA MODLITWA O MNIE. Pan nas wszystkich umiłował i powolał do szczescia, do milosci, do akceptacji, przebaczania, cierpliwosci, dobroci i wiary! Amen.

Otrzymano: 15/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Karolina

O pracę, zabezpieczenie finansowe i stabilizację.

Otrzymano: 12/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Proszę o bliska mi osobę która nie może uporać się krzywda i bólem który został jej zadany aby podjęła decyzję przebaczenia winnowajaca i w niej wytrwala i aby doświadczyła jaka jest troska i miłość Ojca Niebianskiego. A także o mądrość i cierpliwość dla mnie w towarzyszeniu tej osobie w jej życiu i uporaniu się z krzywdami.

Otrzymano: 4/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Wiola

Jutro 4 czerwca o 7 rano mają mnie wziąć na wywołanie porodu oksytocyną bo jeszxze nie urodziłam niestety. Jeśli ktoś może i zechce to proszę o wsparcie modlitewne. Boję się bardzo... ale chcę już tulić mojego synka. Tak długo na niego czekam. Niech dobry Bóg mi dopomoże.

Otrzymano: 3/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Krysia

Moja koleżanka, Kasia, jest rok po ślubie. Wesoła, kreatywna, pracowita, o ogromnym sercu dla zwierząt. Marzyła o dziecku i krótko po ślubie zaczęli się o nie starać z mężem. Niestety nie udaje się - Kasia ma kilka przewlekłych dolegliwości, które medycznie zmniejszają szansę posiadania dzieci. Wielu lekarzy, wiele metod, wiele prób - dalej nic. Czas mija, a ona martwi się coraz bardziej i jest coraz bardziej sfrustrowana, widzę jak cierpi. Proszę, módlcie się ze mną - żeby, jeśli to jest wolą Boga dla nich, udało się im zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. A jeśli to nie jest dla nich wolą Bożą, żeby Kasia znalazła pocieszenie i ukojenie. Oraz o to, żeby niezależnie od tego, co się wydarzy, ta sprawa była początkiem jej relacji z Bogiem.

Otrzymano: 31/5/2017

Powered by Prayer Engine