Możesz dodać prośbę o modlitwę używając poniższego formularza. Możesz dodać tak dużo modlitw jak tylko chcesz!


Spróbuj ponownie
Wprowadź powyższe słowa: Wpisz liczby które słyszysz: Opcje:
Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Kasia

Nadal bardzo proszę o wsparcie,ok.2, 5 miesiąca temu pisałam tutaj prośbę modlitewną \\"Proszę o modlitwę o powrót męża do domu, do mnie i dzieci.O jego powrót do relacji z Bogiem i kościołem. O ochronę dla naszych dzieci i wiarę, cierpliwość i pokorę dla mnie w tej trudnej sytuacji.Dziękuję!\\". Dzisiaj dostałam pozew z Sądu z wezwaniem na 1 rozprawę rozwodową. Proszę o wsparcie i bojowanie w modlitwie. Wierzę,że Bóg uratuje nasze małżeństwo.

Otrzymano: 11/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anna

Proszę o modlitwę za bliskiego mi człowwieka, boryka się z depresją i traci wiarę w Boga. Modlę się o niego, ale to za mało, potrzebuje przełomu. Bardzo dziękuję.

Otrzymano: 2/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Maria

Witam serdecznie. proszę o modlitewne wsparcie mojej siostry Gabrieli, która mieszka we Frankfurcie nad Menem i jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Szuka pilnie mieszkania dla siebie i dziecka, nie wiadomo też co z pracą [tzn. czy przedłużą jej umowę]. Ojciec dziecka, Niemiec, nie płaci na dziecko, bo od pół roku jest bezrobotny i straszy ją sądem rodzinnym. Myślę,że obydwoje utknęli w niefajnych emocjach. Proszę też o modlitwę dla niego-Oliver. Ufam,że Jezus Chrystus objął ich swoją Miłością. Amen. Z Panem Bogiem

Otrzymano: 2/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

P.

Prosze o modlitwe moi Kochani aby moj oddech i serce sie unormowało. Abym nie odczuwala juz zadnych boli. Aby zrodlo dolegliwosci zostalo uzdrowione. Aby odeszly zle mysli ktore mnie nachodza w momencie paniki. Prosze o ochrone od Naszego Taty i odparcie wszelkich atakow. Prosze takze o pokoj w sercu! O chwile odpoczynku w czasie spedzanym z Bogiem a takze o to abym mogla w koncu uslyszec glos Pana jezeli jest to Jego wolą. Jestem po chrzcie w Duchu Swietym i jeszcze nie doznalam tej przyjemnosci :).

Otrzymano: 25/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ania

O stabilizację w Bożym najlepszym wydaniu.

Otrzymano: 24/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Mała

Proszę o wsparcie w walce z dolegliwosciami zdrowotnymi ale i dolegliwosciami Ducha. Prosze o modlitwe, ktora bedzie miala na celu ogłaszanie krwi Baranka nad moim calym życiem, nad oglaszaniem tego,ze przez rany Jezusa ja dzis moge odbierac zdrowie, pelne zdrowie (ze sfery fizycznej jak i psychicznej). Oglaszajcie calkowite uzdrowienie i uwolnienie w imie Jezusa Chrystusa. Prosze takze o modlitwe łamiącą wszelki ból, wszelkie fizyczne dolegliwosci takie jak kolatanie serca, zawroty glowy, bole żeber, klatki piersiowej- bardzo przeszkadzaja w codziennych obowiazkach. Oglaszajcie takze Dzialanie Mocy Ducha Swietego w mojej sprawie oraz pomyslnego zakonczenia tej sytuacji.

Jezeli bedziesz miec jakies slowo do mnie podczas modlitwy od Pana i bedziesz chcial/a sie tym ze mna podzielic, bardzo prosze o maila kunegunda_000@o2.pl

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ewa

Proszę o modlitwę o mnie. O Boże prowadzenie dla mojego życia, abym uwierzyła w że Bóg ma dobre rzeczy i doskonały plan dla mojego życia, zaufala Bogu całkowicie i umiała oddać wszystko to co nie jest dobre w moim życiu, wszystkie troski i zmagania, walkę o przetrwanie i relacje i poddała się Bogu i nauczyła się polegać tylko na Bogu. O uwolnienie od nieprzebaczenia sobie samej i tym którzy mnie skrzywdzili, uwolnienie od samotności, zranienia, odrzucenia od urodzenia i braku miłości w moim życiu, o uwolnienie od negatywnego nastawienia i negatywnych myśli i rozgoryczenia, rozczarowania swoim życiem oraz fałszywych osobowości i kłamstwa. Miłość do pieniędzy to nic dobrego gdyż myślę że jak już będę miała pieniądze to wszystko się pouklada. Będę miała dom rodzinę przyjaciół i relacje, będą mnie kochać i będą chcieli ze mną spędzać czas. A teraz kompletnie sobie nie radzę z niczym. Wiem tylko że nie mam już siły na zmaganie i walkę o przetrwanie i dach nad głową Bóg mówi w swoim Słowie Bożym że mam się nie troszczyć a ja się boję że zostanę bez dachu nad głową i biorę prace za grosze które mnie wyczerpują fizycznie i psychicznie i nie zapewniają minimum i tracę wiarę. Pytam Boga co ze mną jest nie tak skoro innym błogosławię spełniasz ich marzenia a ja muszę tak się zmagać i nie mogę nikomu zaufać. Proszę o MODLITWĘ abym nie odpadła od Boga. Błogosławię wszystkich którzy będą chcieli się pomodlić. Pozdrawiam

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Proszę o modlitwę o Bożą pomoc w znalezieniu mężczyzny, z którym mogłabym stworzyć szczęśliwy, pełen miłości związek. Moja samotność trwa długo i coraz bardziej mnie frustruje.

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Prosze Was o modlitwe za powodzenie w poscie. Mam powazne problemy z obzeraniem sie. Duch Swiety prowadzi mnie w tym abym walczyl, upadlem wczesniej pare razy, ale teraz walcze 4 dzien - celuje w 20. Prosze Was o wsparcie, nie moge upasc, bo wiem, ze wroce do cielesnego zycia i sie oddale od Boga.

Otrzymano: 23/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Kilka postów niżej jest moja prośba o modlitwę w sprawie chęci zniszczenia mojej osoby przez byłą małżonkę "chrześcijankę". Jutro mam w tej sprawie sprawę sądową. Proszę o modlitwę aby objawiła się Boża sprawiedliwość i prawda w tej rozprawie.

Otrzymano: 20/6/2017

Powered by Prayer Engine