Możesz dodać prośbę o modlitwę używając poniższego formularza. Możesz dodać tak dużo modlitw jak tylko chcesz!


Spróbuj ponownie
Wprowadź powyższe słowa: Wpisz liczby które słyszysz: Opcje:
Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Paulinaa

Witam, Dzisiejsza modlitwe zanosze w najlepsze rece na calym swiecie. W imie Jezusa oglaszam nad swoim zyciem KREW BARANKA oraz POKOJ BOZY, pokoj serca. W imie Jezusa oglaszam proces uzdrawiania mojego ciala oraz ducha. Oglaszam ZWYCIESTWO nad uzdrowieniem, nad odejsciem wszelkich bóli, wszelkich rodzajów strachu, zwątpienia! W imie Chrystusa oglaszam obfite dzialanie Ducha Swietego nad moim zyciem kazdego dnia objawiajacej sie w Slowie Bozym, w relacjach z ludzmi od Pana, w osobistych doswiadczeniach, w glosie Boga. Wierze w plan Boga jaki ma dla mnie i dla kazdego kto chce za Nim podazac. Dziekuje Mu za kazdy dzien zycia, raduje sie w obliczach trudnosci, gdyz Pan objawia sie mocniej w naszych slabosciach anizeli w tedy gdy jestesmy mocni! Oddaje w Jego ramiona moja cala rodzine z wiara o zbawienie dla Kazdego z nich i uzdrowienie wszelkich relacji w moim Domu rodzinnym. Panie, wiem,ze te ciezkie chwile nie sa Twoim planem dla Mojego zycia, ale wiem takze,ze chwile te sa MOZLIWOSCIA DOSWIADCZENIA Ciebie w moim zyciu. Rozpoczynam prace Ojcze od 19.06 i wierze,ze sprawisz mi z niej radosc i ze przyniesie ona Tobie chwale.

Blogoslaw kazdego kto czyta ta modlitwe aby wiedzial,ze jest wyjscie z kazdej beznadziejnej sytuacji, Slowo Boze niechaj WYPEŁNI tych wszystkich motywacja i NADZIEJA. Blogoslaw takze kazdego, kto potwierdzil MOJA MODLITWE SWOJA MODLITWA O MNIE. Pan nas wszystkich umiłował i powolał do szczescia, do milosci, do akceptacji, przebaczania, cierpliwosci, dobroci i wiary! Amen.

Otrzymano: 15/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Karolina

O pracę, zabezpieczenie finansowe i stabilizację.

Otrzymano: 12/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Proszę o bliska mi osobę która nie może uporać się krzywda i bólem który został jej zadany aby podjęła decyzję przebaczenia winnowajaca i w niej wytrwala i aby doświadczyła jaka jest troska i miłość Ojca Niebianskiego. A także o mądrość i cierpliwość dla mnie w towarzyszeniu tej osobie w jej życiu i uporaniu się z krzywdami.

Otrzymano: 4/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Wiola

Jutro 4 czerwca o 7 rano mają mnie wziąć na wywołanie porodu oksytocyną bo jeszxze nie urodziłam niestety. Jeśli ktoś może i zechce to proszę o wsparcie modlitewne. Boję się bardzo... ale chcę już tulić mojego synka. Tak długo na niego czekam. Niech dobry Bóg mi dopomoże.

Otrzymano: 3/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Krysia

Moja koleżanka, Kasia, jest rok po ślubie. Wesoła, kreatywna, pracowita, o ogromnym sercu dla zwierząt. Marzyła o dziecku i krótko po ślubie zaczęli się o nie starać z mężem. Niestety nie udaje się - Kasia ma kilka przewlekłych dolegliwości, które medycznie zmniejszają szansę posiadania dzieci. Wielu lekarzy, wiele metod, wiele prób - dalej nic. Czas mija, a ona martwi się coraz bardziej i jest coraz bardziej sfrustrowana, widzę jak cierpi. Proszę, módlcie się ze mną - żeby, jeśli to jest wolą Boga dla nich, udało się im zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. A jeśli to nie jest dla nich wolą Bożą, żeby Kasia znalazła pocieszenie i ukojenie. Oraz o to, żeby niezależnie od tego, co się wydarzy, ta sprawa była początkiem jej relacji z Bogiem.

Otrzymano: 31/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Wiola

Jutro będę przyjęta na szpitalny oddział, bo 26.05 minął przewidywany termin porodu. Proszę o modlitwę o Boże wsparcie dla mnie, abym miała dobre warunki do porodu i opiekę. To bedzie moje pierwsze dziecko - synek, na którego już nie mogę się doczekać. Stresuje się bardzo porodem i samym pobytem w szpitalu. Możliwe że trzeba będzie wywołać poród, a jeśli nadal nie bedzie postępu to może się zakończyć nawet cesarskim cięciem. Wolałbym tego uniknąć. Liczę na to, że z bożą pomocą uda mi się urodzić szybko i bezpiecznie. Proszę o wstawiennictwo, abym urodziła zdrowego synka, i abym poradziła sobie z trudem rodzenia. Najlepszym prezentem dla mnie na \\"dzień dziecka \\" od miłosiernego ojca byłoby to, abym już jutro mogła tulić mojego synka. Wspomóżcie mnie modlitwą, proszę. Bardzo tego potrzebuje!

Otrzymano: 31/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Moja była żona od ponad 10 lat chce mnie zniszczyć psychicznie i finansowo. Ma się za osobę wierzącą, ale jest przepełniona nienawiścią do mojej osoby i stara się przy każdej okazji mścić. Wykorzystuje do tego sąd i prokuraturę. Odebrała mi caly majątek i wpędziła w długi wykorzystując moją depresję. Jest jej łatwiej bo wspiera ją w tym rodzona siostra, wysoko postawiona sędzia, która również jest osobą wierzącą. Chciałem doprowadzić do mediacji z pastorami w jej kościele, ale nie zgodziła sie na mediacje i z zemsty podała mnie i moich rodziców do prokuratury. Szukam Bożej sprawiedliwości w tej sprawie. Proszę o waszą modlitwę.

Otrzymano: 30/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Norbert

Proszę o modlitwę o Boży plan, wzrost duchowy i sens życia, żeby moje życie miało jakiś sens, żebym był stabilny w wierze i nie miał żadnych masek, żebym nie wstydził się Jezusa przed znajomymi i innymi, żebym był mężny i dzielny, żeby Boży ogień mnie wypełniał i płonął gdy będę pracował lub spał, żebym był bardzo szczęśliwy, nastąpił nowy sezon w moim życiu, żeby Bóg używał mnie abym mógł uzdrawiać i wyrzucać demony, nie był płochliwy. Dziękuję, oto Cię Proszę Abba Ojcze w imieniu JEZUSA AMEN. Dziękuje za każdą modlitwę.

Otrzymano: 28/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

W ostatnim czasie zmarl moj rodzic,przechodze teraz przez trudny czas żałoby,prosze o modlitwe o utulenie w ramionach NIEBANSKIEGO OJCA

Otrzymano: 28/5/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Gabriela Wereszczynska

Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej corki Joanny, ktora pomimo, ze jest chrzescijanka i jest ochrzczona w wodzie to zdecydowala sie wziasc slub w czerwcu z muzulmaninem z Tunezji. Mam bardzo duzy niepokoj w sercu i ogromy smutek z tego powodu, ze ona w ten sposob moze byc oddzielona od Boga i utracic zycie wieczne. Ona mysli, ze w ten sposob nawroci swojego chlopaka na chrzescijanstwo...Z gory dziekuje! -pozdrawiam serdecznie -zmartwiona matka...

Otrzymano: 28/5/2017

Powered by Prayer Engine