Możesz dodać prośbę o modlitwę używając poniższego formularza. Możesz dodać tak dużo modlitw jak tylko chcesz!


Spróbuj ponownie
Wprowadź powyższe słowa: Wpisz liczby które słyszysz: Opcje:

Ta modlitwa została wysłuchana!

Ktoś sie o to modli.

Bart

Jestem uzależniony.Pomódlcie się za mnie proszę.Sam nie dam rady.

Otrzymano: 27/7/2017

Ta modlitwa została wysłuchana!

Sara

Kochani uprzejmie prosze Was o modlitwe za moje zdrowie cielesne i duchowe. O to aby lęk zniknął z mojego życia i kazdy bol jaki sie mnie dotyka, kazda dolegliwosc fizyczna. Prosze o calkowite uzdrowienie i pokoj w sercu. Dziekuje!

Otrzymano: 26/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Proszę o modlitwę,bym umiała odebrać Bożą wolę i o Boże prowadzenie w trudnej sytuacji.Po 25ciu latach małżeństwa mąż opuścił mnie i zamieszkał u rodziców.Nie kontaktuje się ze mną,a z córkami,nowonarodzonymi,sporadycznie.Uważa,że nasz kościół jest bałwochwalczy(ewangeliczny)i chciał,żebym opuściła społeczność wraz z nim.Był już w kilku grupach,a teraz został mu tylko internet i nauczania krytykujace kościół.Kiedyś leczył się na zaburzenia psychiczne(z opinii psychiatry chodzi o głęboką depresję lub charakteropatię)Pracuje jest uzależniony,ale nie upija się do nieprzytomności,jest agresywny.Zostawił mnie z utrzymaniem dużego domu na hipotekę.Na moje prośby,by zmienił swoje postępowanie,odpowiada szyderczym śmiechem i uwagą,bym sama przejrzała stała się uległa,bym zaczęła modlić sie do Boga,a nie do diabła.. Brakuje mi mądrości,jak mam żyć.Boję się podjąć decyzję o rozwodzie.

Otrzymano: 23/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ewa

O PRZEŁOM O ŻYCIE O BOŻYCH STANDARDACH o Zdrowie i Bożą POMOC i BOŻE PROWADZENIE i podążanie tylko za Bogiem i Boże Zaopatrzenie i uwolnienie od nieprzebaczenia sobie, wykluczenia i odrzucenia. Abym wreszcie uwierzyła że Bóg mnie nie potępia a tylko Błogosławi i naprawdę ma dla mnie cudowne wspaniałe rzeczy . Aby skończyła się moja walka i zmaganie o przetrwanie i byt. Błogosławię .

Otrzymano: 23/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

O zdrowie. Dopadła mnie choroba nowotworowa, jestem po operacji i chemii. Proszę o wsparcie modlitewne, wierzę że miłość Pana pomaga wszystkim wierzącym, morze pomóc i mnie. Będę wdzięczny za każde westchnienie do Pana w tej intencji.Modlę sie aby pomoc otrzymali wszyscy wierzący i potrzebujący. Pozdrawiam.

Otrzymano: 16/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Kasia

Nadal bardzo proszę o wsparcie,ok.2, 5 miesiąca temu pisałam tutaj prośbę modlitewną \\"Proszę o modlitwę o powrót męża do domu, do mnie i dzieci.O jego powrót do relacji z Bogiem i kościołem. O ochronę dla naszych dzieci i wiarę, cierpliwość i pokorę dla mnie w tej trudnej sytuacji.Dziękuję!\\". Dzisiaj dostałam pozew z Sądu z wezwaniem na 1 rozprawę rozwodową. Proszę o wsparcie i bojowanie w modlitwie. Wierzę,że Bóg uratuje nasze małżeństwo.

Otrzymano: 11/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anna

Proszę o modlitwę za bliskiego mi człowwieka, boryka się z depresją i traci wiarę w Boga. Modlę się o niego, ale to za mało, potrzebuje przełomu. Bardzo dziękuję.

Otrzymano: 2/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Maria

Witam serdecznie. proszę o modlitewne wsparcie mojej siostry Gabrieli, która mieszka we Frankfurcie nad Menem i jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Szuka pilnie mieszkania dla siebie i dziecka, nie wiadomo też co z pracą [tzn. czy przedłużą jej umowę]. Ojciec dziecka, Niemiec, nie płaci na dziecko, bo od pół roku jest bezrobotny i straszy ją sądem rodzinnym. Myślę,że obydwoje utknęli w niefajnych emocjach. Proszę też o modlitwę dla niego-Oliver. Ufam,że Jezus Chrystus objął ich swoją Miłością. Amen. Z Panem Bogiem

Otrzymano: 2/7/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

P.

Prosze o modlitwe moi Kochani aby moj oddech i serce sie unormowało. Abym nie odczuwala juz zadnych boli. Aby zrodlo dolegliwosci zostalo uzdrowione. Aby odeszly zle mysli ktore mnie nachodza w momencie paniki. Prosze o ochrone od Naszego Taty i odparcie wszelkich atakow. Prosze takze o pokoj w sercu! O chwile odpoczynku w czasie spedzanym z Bogiem a takze o to abym mogla w koncu uslyszec glos Pana jezeli jest to Jego wolą. Jestem po chrzcie w Duchu Swietym i jeszcze nie doznalam tej przyjemnosci :).

Otrzymano: 25/6/2017

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ania

O stabilizację w Bożym najlepszym wydaniu.

Otrzymano: 24/6/2017

Powered by Prayer Engine