Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

12 kamieni – koncerty na E10

22 marca 20:30 - 22:00

12 kamieni to muzyczna pasja, profesjonalizm i styl.

Sami mówią o sobie tak:
“Zespół 12k, czyli my, urodził się w ramach projektu 12 kamieni. Od samego początku mamy jasny cel – sprowadzać DOBRO na ziemię, dzielić się nim i opowiadać o nim wszystkim dookoła. W naszej muzyce nie chodzi o nas. Oczywiście mamy ogromny fun z tego, co robimy i odbieramy naszą misję jako wielki przywilej. Ale chodzi o coś innego. Chcemy przekazywać Wam i wszystkim innym skarb, który znaleźliśmy.”

Zapraszamy w piątek, 22 marca, godz. 20:00 na Elektronową 10!
WSTĘP WOLNY!

***

Koncert 12 kamieni to część wydarzenia Twarzą w twarz i projektu KONCERTY NA E10.

KONCERTY NA E10 to przestrzeń, w której dobra muzyka spotyka się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. To miejsce na kulturalnej mapie Warszawy, w którym każdy poszukiwacz muzycznych wrażeń znajdzie coś dla siebie, a każdy artysta może liczyć na pełną inspiracji przestrzeń.

Projekt KONCERTY NA E10 to inicjatywa Centrum E10 i Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie, największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta.

Szczegóły

Data:
22 marca
Czas:
20:30 - 22:00
Wydarzenie Category:

Organizator

SCh Północ

Miejsce

Społeczność Chrześcijańska Północ
Elektronowa 10
Warszawa, mazowieckie 03-219 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.schpolnoc.pl