Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Eter – pokaz filmu i spotkanie z Krzysztofem Zanussim

27 marca 18:00 - 21:30

Zapraszamy na marcowe spotkanie Klubu Filmowego E10!

Będziemy oglądać najnowszy film Krzysztofa Zanussiego ETER, po którym zapraszamy na dyskusję i spotkanie z reżyserem!

FILM
Początek XX wieku, obrzeża Cesarstwa Rosyjskiego. Doktor podaje śmiertelną dawkę eteru młodej kobiecie, którą pragnie uwieść. Ucieka. Znajduje zatrudnienie w austriacko-węgierskiej twierdzy, gdzie kontynuuje swoje eksperymenty z eterem. Ich celem jest uśmierzenie bólu, ale też manipulowanie ludzkim zachowaniem. Czy ceną za powodzenie eksperymentu będzie utrata duszy? Gdzie są fundamenty zła?

GOŚCIE
– KRZYSZTOF ZANUSSI – jednego z najwybitniejszych reżyserów polskiego kina, laureat ponad 40 nagród filmowych na festiwalach międzynarodowych i krajowych. Reżyser filmowy, teatralny, scenarzysta, kierownik artystyczny, producent.

WSTĘP WOLNY!
Od 17.30 zapraszamy do kawiarni na tortille, kawę i ciasto!

***

KIM JESTEŚMY?

KLUB FILMOWY E10 to przestrzeń, w której chcemy poruszać ważne i aktualne problemy społeczne, które dotykają nas wszystkich, chrześcijan i niechrześcijan. To miejsce dialogu i wymiany poglądów, w którym nie boimy się trudnych pytań, a żaden temat nie jest niewygodny czy zbyt kontrowersyjny.
Chcemy spotykać się raz w miesiącu, by w oparciu o dobre kino rozmawiać o tym, co nas niepokoi, zastanawia, porusza. Czekamy na Wasz głos w dyskusji!

KLUB FILMOWY E10 to inicjatywa Społeczność Chrześcijańska Północ – największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta. Jesteśmy otwarci na każdego i gotowi na wyzwania.

Szczegóły

Data:
27 marca
Czas:
18:00 - 21:30
Wydarzenie Category:

Organizator

SCh Północ

Miejsce

Społeczność Chrześcijańska Północ
Elektronowa 10
Warszawa, mazowieckie 03-219 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.schpolnoc.pl