Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Najlepszy – film i dyskusja

24 kwietnia 18:00 - 21:00

Zapraszamy na KWIETNIOWE spotkanie KLUBU FILMOWEGO E10!

Będziemy oglądać film NAJLEPSZY w reżyserii Łukasza Palkowskiego, z błyskotliwą kreacją Jakuba Gierszała.

FILM
Historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie.
Główny bohater zachwycił świat, a u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek.

GOŚCIE:
– JERZY GÓRSKI – polski triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie z 3 września 1990. Pierwowzór bohatera filmu. Był narkomanem w bardzo złym stanie fizycznym. Jego przemiana zaczęła się w 1984 r. w Monarze. W ciągu sześciu lat intensywnego treningu osiągnął poziom sportowy, pozwalający mu wygrać Double Ironman w Huntsville.

– ŁUKASZ PALKOWSKI – reżyser, zdobywca Orła za film Bogowie i serial Belfer, twórca najbardziej znanych seriali ostatnich lat: Diagnoza, Chyłka – Zaginięcie, Pułapka.

WSTĘP WOLNY!
Od 17.30 zapraszamy do kawiarni na tortille, kawę i ciasto!

***

KIM JESTEŚMY?

KLUB FILMOWY E10 to przestrzeń, w której chcemy poruszać ważne i aktualne problemy społeczne, które dotykają nas wszystkich, chrześcijan i niechrześcijan. To miejsce dialogu i wymiany poglądów, w którym nie boimy się trudnych pytań, a żaden temat nie jest niewygodny czy zbyt kontrowersyjny. Chcemy spotykać się raz w miesiącu, by w oparciu o dobre kino rozmawiać o tym, co nas niepokoi, zastanawia, porusza. Czekamy na Wasz głos w dyskusji!

KLUB FILMOWY E10 to inicjatywa Społeczność Chrześcijańska Północ – największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta. Jesteśmy otwarci na każdego i gotowi na wyzwania.

Szczegóły

Data:
24 kwietnia
Czas:
18:00 - 21:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

SCh Północ

Miejsce

Społeczność Chrześcijańska Północ
Elektronowa 10
Warszawa, mazowieckie 03-219 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.schpolnoc.pl