Oleksandr Shainoha

Lubię patrzeć, jak Bóg zmienia życie ludzi, a kościół jest najlepszym do tego miejscem

Obraz
Hanna i Oleksand Shainoha
Hanna i Oleksand Shainoha

Hanna i Oleksand Shainoha są ludźmi pełnymi pasji dla Mesjasza i Narodu Wybranego. Kochają ludzi, a ze spotkania z nimi każdy wyjdzie nakarmiony - nie tylko przysmakami kuchni żydowskiej czy ukraińskiej, ale przede wszystkim nakarmiony duchowo. Przez 17 lat pracowali we Wspólnocie Mesjanistycznej „Światło Mesjasza” w Odessie, służąc  m. in. modlitwą, nauczaniem i opieką duszpasterską. Do Polski przyjechali w 2018 roku. Obecnie organizują spotkania Mesjańskie w SCh Północ. Są rodzicami Natali i Szymona.

Oleksandr Shainoha lubi obserwować zmiany zachodzące w życiu ludzi pod wpływem Bożego działania. Jego praca ma na celu przybliżanie kultury żydowskiej,  pomoc w zrozumieniu jakie są źródła i korzenie chrześcijaństwa oraz wskazywanie na Jezusa w pismach Starego Testamentu. 

Z zawodu jest teologiem. Przez dziesięć lat był dziekanem w Messianic Jewish Bible Institute w Odessie. Obecnie jest Liderem Służby Mesjańskiej w SCh Północ, wykładowcą WSTS oraz Asystentem Dyrektora Instytutu Mesjanistycznego WSTS.

Hanna Shainoha jest kochającą mamą nie tylko swoich dzieci, ale również wszystkich ludzi wokół niej. Lubi pogaduchy przy pysznej kawie, handmade oraz dalekie i bliskie podróże. 

Ukończyła Messianic Jewish Bible Institute w Odessie na Ukrainie.
W Sch Północ jest zaangażowana w Służbę Mesjańską, w tłumaczenie na język rosyjski/polski oraz modlitwę i rozmowy duszpasterskie. Pracuje również jako kierownik biura Instytutu Mesjanistycznego WSTS.

poznaj nasz zespół

Piotr Gazda

Piotr Gazda

dmitry_bodyu

Dmitry Bodyu

Anna Boboryk

Anna Boboryk

Aleksandra Reiss

Aleksandra Reiss

Katarzyna Błędowska

Katarzyna Błędowska

Kaja Łapińska

Kaja Łapińska

Sara Pielech

Sara Pielech

Rawa Wójcik2

Rawa Wójcik

Jacek Glinka

Jacek Glinka

Piotr Szafranek

Piotr Szafranek

Tatiana Riabosztan

Tatiana Riabosztan