Oleksandr Vasylets

Głoś Dobrą Nowinę zawsze i wszędzie, czasem nawet używając słów

Obraz
Elena i Oleksandr Vasylets
Elena i Oleksandr Vasylets

Elena i Oleksandr Vasylets - gdziekolwiek się znajdują niosą ze sobą pokój i ciepło. Pełni poświęcenia i miłości do ludzi pracują wspierając między innymi społeczność rosyjskojęzyczną na Północy. Wspólnie prowadzą konsultacje i treningi małżeńskie, organizują różnego rodzaju szkolenia, warsztaty oraz obozy dla dzieci i rodzin. Angażują się w spotkania duszpasterskie, modlitewne oraz misyjne. Poprzez działania punktu integracyjnego wspomagają obcokrajowców oraz uchodźców. Mają dwójkę dzieci Alionę i Alexa.

Oleksandr Vasylets za swoją misję uważa głoszenie ewangelii gdziekolwiek się znajduje, dlatego chętnie angażuje się w akcje misyjne i pomocowe wśród osób spoza kościoła. Jako uchodźca rozumie i współodczuwa z ludźmi, którzy dziś są w takich sytuacjach, dlatego ofiaruje im realną pomoc i nadzieję w Chrystusie. 

Z wykształcenia muzyk, teolog, nauczyciel i terapeuta.

Poza działalnością misyjną i służbą wśród osób rosyjskojęzycznych angażuje się w służbie uwielbienia jako gitarzysta. Jego pasje to: muzyka, rodzina i podróże.

Elena Vasylets to artystyczna dusza przepełniona miłością do dzieci. Jako duszpasterz i terapeuta wspiera kobiety,  małżeństwa i rodziny.  Jest częścią zespołu Kościoła Dziecięcego SCh Północ, gdzie prowadzi zajęcia artystyczne i terapeutyczne. Jest pomysłodawcą i organizatorem zajęć inspirowanych arteterapią z cyklu Smart-Art dla dzieci w wieku szkolnym. 

Z wykształcenia nauczyciel, katecheta, terapeuta i psycholog (w trakcie studiów). 

Kocha podróże, fotografię i wszelkiego rodzaju pracę z dziećmi.

poznaj nasz zespół

Piotr Gazda

Piotr Gazda

dmitry_bodyu

Dmitry Bodyu

Anna Boboryk

Anna Boboryk

Aleksandra Reiss

Aleksandra Reiss

Katarzyna Błędowska

Katarzyna Błędowska

Kaja Łapińska

Kaja Łapińska

Sara Pielech

Sara Pielech

Rawa Wójcik2

Rawa Wójcik

ania szfranek

Ania Szafranek

Jacek Glinka

Jacek Glinka

Piotr Szafranek

Piotr Szafranek

Tatiana Riabosztan

Tatiana Riabosztan