Niedzielne spotkania na Północy

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

KIM JESTEŚMY?
SCh Północ to Kościół, który w oparciu o naukę Biblii i moc Ducha Świętego kontynuuje dzieło Jezusa Chrystusa na ziemi. Na co dzień szerzymy Królestwo Boże przez opowiadanie ludziom o Jezusie, pomnażanie grup domowych (czyli małych domowych kościołów), organizowanie różnorodnych działań wewnątrz i na zewnątrz kościoła (mamy ich dzisiaj ponad 40! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!) oraz zakładanie nowych kościołów.

 

GDZIE JESTEŚMY?
Nasz budynek znajduje się na warszawskiej Białołęce przy ul. Elektronowej 10, niedaleko dawnych zakładów Żerań-FSO i w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan, choć wiele osób przyjeżdża na niedzielne nabożeństwa czy spotkania, których w tygodniu jest całe mnóstwo, z wszystkich dzielnic Warszawy, a nawet z sąsiednich miasteczek.

 

 JAK WYGLĄDA NABOŻEŃSTWO?
Spotykamy się w każdą niedzielę o 10.00, 12.00 i 18.00. Przez około 1,5 godziny śpiewamy na Bożą chwałę, modlimy się ze sobą i o siebie, słuchamy Bożego Słowa, a potem spędzamy czas w naszej kawiarence, w której można się napić dobrej kawy i zjeść domowe ciacho. Jeśli nie możesz być z nami na Elektronowej, zapraszamy Cię na transmisję online na naszych profilach na Facebooku i na YouTube.

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI
Podczas każdego nabożeństwa, nasi wolontariusze prowadzą specjalnie przygotowane zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Tuż przed kazaniem, zapraszamy Rodziców, by odprowadzili dzieci do odpowiednich sal, gdzie dostają opaskę identyfikacyjną, która umożliwia łatwe odnalezienie rodzica w razie potrzeby.
Raz w miesiącu wszystkie dzieci spotykają się na NABOŻEŃSTWIE KOŚCIOŁA DZIECIĘCEGO.

 

RODZICE Z MALUSZKAMI
Dla rodziców z maluchami przygotowaliśmy Aulę 2, gdzie dzieci mogą się bawić na kolorowym dywanie, a rodzice śledzą to, co dzieje się na głównej sali, dzięki transmisji.

 

TŁUMACZENIA / TRANSLATION / ПЕРЕВОД
Tłumaczymy nabożeństwa o 10:00 na język angielski i o 12:00 na rosyjski.
We translate our services at 10.00 into English.
Служения в 12:00 переводятся на русский или украинский язык.