Możesz dodać prośbę o modlitwę używając poniższego formularza. Możesz dodać tak dużo modlitw jak tylko chcesz!


Bernadeta

Bardzo proszę o modlitwę za moją synową jest w ciąży ma gorączkę i bardzo źle się czuje

Otrzymano: 14/2/2019

Agata

Proszę o modlitwę o siłę, dystans i spokój w obecnych nerwowych i depresyjnych sytuacjach życiowych. Jezu ufam Tobie.

Otrzymano: 14/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ania

Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo - aby mąż zakończył definitywnie swój romans i przestał mnie zdradzać, aby zauważył i wyznał swoje grzechy i doznał łaski zbawienia. Proszę o modlitwę za mnie, abym wytrwała we wstawianiu się za niego, abym miała wiarę, siły i się nie poddała. Proszę o modlitwę o kościół dla nas i o uwolnienie mojej rodziny. Niech Jezus Chrystus będzie uwielbiony, a zło które się działo i dzieje zostanie przekute w dobro! Dziekuję

Otrzymano: 14/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Kasia

Prosze Was bracia I siostry modlcie sie za Moja przyjaciolke Agnieszke - jest chora na raka od 5 lat, obecnie w bardzo ciezkim stanie ale walczy jak Goliath, chce kolejna chemie. Ja wiem ze nie ma rzeczy niemozliwych dla Boga! Aga jest mama dwojki dzieci. Blagam nie ustawajcie w modlitwe za Nia. Dziekuje!

Otrzymano: 11/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Poproszę o modlitwę za mnie,moje małżeństwo i moją rodzinę. Może jest jeszcze Boże ratunek dla nas... cierpię. Ty możesz wszystko. Ja nie umiem zrozumiec, ani pogodzic się, ani żyć po tym, jak mąż mnie zostawił. Widzę cierpienie naszych dzieci i brak sensu w moim życiu. Proszę o łaskę spokoju i uzdrowienie mojej duszy. Proszę o cud! Boże wskrzesz moje małżeństwo i moją rodzinę. Odnów mnie i nalej Twojej łaski w serce moje i męża. Czuję się taka zagubiona i samotna. Chciałabym być w pokoju. Proszę dotknij, dokonaaj cudu. Tak bardzo się o to modlę.

Otrzymano: 10/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Ania

Proszę Boga o uzdrowienie z chorób i Łaskę założenia rodziny. O wyzwolenie z samotności o to by Bóg posłał do mnie ludzi dał mi Wspólnotę i Przyjaciół. Ciężko mi samej.

Otrzymano: 10/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Norbert

Chciałbym prosić o modlitwę aby Bóg dał mi morzliwość wynajęca mieszkania razem z innymi bracmi wierzącymi którzy wierzą w Jezusa Chrystusa i go naśladują abym mógł z nimi wzrastać i naśladować Jezusa Chrystusa w Warszawie ludzi którzy chodzą do Kościoła

Otrzymano: 9/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie dla mojej siostry.Dziekuje

Otrzymano: 6/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Basia

Bardzo proszę Was o modlitwę za mnie . Chcę zerwać z nałogiem są to leki nasenne bez których od kilkunastu lat nie potrafię zasnąć . Bardzo chce być czysta proszę Boga aby pozwolił mi zasnąć i spać snem spokojnym bez leków . Wiem ze wszystko możesz i wiem ze modlitwa czyni cuda , niech płynie do mojego serca , niech poczuje jej siłę . Dziękuje wszystkim którzy będą się za mnie modlić .

Otrzymano: 6/2/2019

Ta modlitwa została wysłuchana!

Ktoś sie o to modli.

Elżbieta

Jeszcze chciałam prosić Boga i Was o modlitwę w takiej sprawie, jestem 43 lata wdowa, coraz bardziej dokucza mi samotność, córka mieszkq zq granicą i może Pan Bóg postawił by mi jakiegoś brata wolnego, abysmy się mogli zaprzyjaźnić, rozmawiać, modlić się nawet przez telefon, mam tylko Przyjaciółki. Dziękuję.

Otrzymano: 4/2/2019

Powered by Prayer Engine