[prayerengine]

Dzieci i młodzież

SPOŁECZNOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA PÓŁNOC

Szkoła niedzielna

Celem szkoły niedzielnej jest przedstawienie dzieciom Dobrej Nowiny na podstawie nauk płynących z Pisma Świętego. Szkoła niedzielna swoim nauczaniem obejmuje dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Pozaszkolny punkt katechetyczny jest integralną częścią służby dzieciom w naszym Kościele. Każde dziecko ma możliwość otrzymania oceny śródrocznej i końcowej z religii zgodnie z wymaganiami systemu oświaty. Warunkiem wystawienia oceny jest zgłoszenie dziecka na zajęcia szkoły niedzielnej i co najmniej 50% obecności dziecka na zajęciach w ciągu obydwu semestrów roku szkolnego.

Częstotliwość spotkań: niedziela, podczas nabożeństw

Miejsce spotkań: SCh Północ, ul. Elektronowa 10

 

Więcej niż sport?

BRAK, do uzupełnienia

 

DeLajts

Delajts to spotkania dla młodych ludzi w wieku gimnazjalnym i licealnym. To Bóg jest powodem naszych spotkań! Wspólnie doświadczamy Jego obecności, łaski i miłości. Chcemy zmieniać rzeczywistość wokół siebie według Jego woli.

Częstotliwość spotkań: sobota, godz. 16:00

Miejsce spotkań: SCh Północ, Elektronowa 10, aula nr 3

 

Młodzi dorośli?

BRAK, do uzupełnienia

Nasza działalność

Pellentesque laoreet cursus metus, non mattis risus aliquam vitae. Etiam vitae lorem eu eros pharetra elementum. Pellentesque porttitor lectus risus, a venenatis risus sagittis ac. Proin faucibus nisl elit, ac mollis ex laoreet et. Donec id sem sed nisl egestas congue blandit et mi.

Naśladując Jezusa zmieniamy rzeczywistość.|