Możesz dodać prośbę o modlitwę używając poniższego formularza. Możesz dodać tak dużo modlitw jak tylko chcesz!


Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Basia

Bardzo proszę Was o modlitwę za mnie . Chcę zerwać z nałogiem są to leki nasenne bez których od kilkunastu lat nie potrafię zasnąć . Bardzo chce być czysta proszę Boga aby pozwolił mi zasnąć i spać snem spokojnym bez leków . Wiem ze wszystko możesz i wiem ze modlitwa czyni cuda , niech płynie do mojego serca , niech poczuje jej siłę . Dziękuje wszystkim którzy będą się za mnie modlić .

Otrzymano: 6/2/2019

Ta modlitwa została wysłuchana!

Ktoś sie o to modli.

Elżbieta

Jeszcze chciałam prosić Boga i Was o modlitwę w takiej sprawie, jestem 43 lata wdowa, coraz bardziej dokucza mi samotność, córka mieszkq zq granicą i może Pan Bóg postawił by mi jakiegoś brata wolnego, abysmy się mogli zaprzyjaźnić, rozmawiać, modlić się nawet przez telefon, mam tylko Przyjaciółki. Dziękuję.

Otrzymano: 4/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Elżbieta

Po pierwsze chcę Bogu podziękować za to, że jestem Jego dzieckiem, ze mnie bardzo kocha, przeprowadził mnie przez wiele bardzo trudnych sytuacji, a ostatnio szczególnie pomógł tesciowi mojej corki i Ich całej Rodzinie w bardzo ważnej sprawie rozwiązać ten trudny problem. A ja proszę o uzdrowienie z wielu chorób, które się ciągną, tj.skaczące ciśnienie, sprawy kardiologiczne, neurologiczne, gastryczne, endokrynologiczne, pi operacji tarczycy, problemy ze spaniem, nerwicy lekowej.Dziękuję za cudowne kazania, które słucham online.

Otrzymano: 4/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Joanna

Proszę o modlitwę, żeby Bóg uczynił cud w moim życiu, żebym przestała pić i odnalazła sens mojego życia.... Niech Bóg przeprowadzi mnie przez tę ciemną dolinę rozwodu i samotności.... Potrzebuję Jego przede wszystkim! Wesprzyjcie mnie modlitwą.... Asia

Otrzymano: 3/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Proszę o wsparcie modlitewne w wychodzeniu z choroby nowotworowej ( komplikacje pooperacyjne ). Modle się o innych potrzebujących pomocy, wspierajmy się wzajemnie. Niech wam Pan błogosławi.

Otrzymano: 3/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

1) Witam ! Proszę o całkowite uzdrowienie mojego męża - tak by nie musiał być operowany . Zabieg jest wyznaczony na 7 lutego . 2) Proszę o uzdrowienie moich obu kolan i całego kręgosłupa oraz pozostałych chorób . 3) Proszę o uwolnienie z długów i odzyskanie płynności finansowej . 4) Proszę o nasze małżeństwo i rodzinę 5) Proszę o mojego syna - o uzdrowienie jego chorego kręgosłupa i o wszystko co jego dotyczy . 6) O wszystkie inne sprawy , których jest tak wiele . Wiem , że Pan Jezus o tym wszystkim wie i wiem , ze jeśli powie tylko słowo - to będziemy uzdrowieni . Proszę o wstawienniczą modlitwę w naszej sprawie .

Otrzymano: 1/2/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Jacek

Proszę o modlitwę o zdrowie Teresy z grupy domowej on-line, o uzdrowienie Jej bolącego kręgosłupa i nogi.

Otrzymano: 29/1/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Anonymous

Proszę kościół o modlitwę w sprawach sądowych. To trudne sprawy i tylko Bóg może zadziałać,żeby uwolnić mnie i dać zwycięstwo. Szczególnie o sprawę ,która ma się odbyć 12-go lutego. Proszę również o uzdrowienie, ze wszystkich chorób, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Również o uzdrowienie siostry w wierze z problemów szczękowych . Jest po dwóch operacjach szczęki .

Otrzymano: 27/1/2019

Modlę się za to

Ktoś sie o to modli.

Robert

Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie mnie z alkoholizmu, depresji, nerwicy i bezsenności. Proszę także o modlitwę o uzdrowienie mojej uszkodzonej wątroby

Otrzymano: 25/1/2019

Ta modlitwa została wysłuchana!

Ktoś sie o to modli.

Bernadeta

Dziękuję Bogu za wysłuchaną modlitwę o miesięczną Jagódkę i jej mamę stan się poprawił i nie zagraża życiu Dziękuję całemu kościołowi i wszystkim którzy się modlili Dziękuję ci Boże że możemy przychodzić do ciebie że ty wysłuchujesz naszych modlitw Chwała chwała ci Ojcze

Otrzymano: 24/1/2019

Powered by Prayer Engine