ALMA - Jubileusz 20 lat

Data najbliższego wydarzenia:

20 lat minęło jak jeden dzień!

W roku 2003 zawitał do Polski Ruch Spotkań Małżonków. W listopadzie tego pamiętnego roku odbył się pierwszy Weekend dla małżeństw ALMA. Początkowo spotkania odbywały się w okolicach Warszawy trzy razy w roku.

Dzisiaj Spotkania Małżonków Alma odbywają się w trzech miejscach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu i Olsztynie - w sumie 6 weekendów w roku. W sumie około 4000 par małżeńskich uczestniczyło w tym niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Weekend ALMA.

Dla wielu par ALMA była przełomowym wydarzeniem ich wspólnego życia, dla innych ważnym krokiem w kierunku budowania szczęścia małżeńskiego. Niektórzy na Weekendzie ALMA usłyszeli Ewangelię i przyjęli Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela.

Pragniemy spędzić z Wami czas dziękczynienia, który będzie bardzo szczególną uroczystością. Będzie to podziękowanie Bogu za wszystko, co On uczynił w życiu każdej pary, która była na weekendzie, podziękować za każde małżeństwo, które służyło innym parom na weekendzie. Oddać JEMU chwałę za całą służbę ALMA.

Zapraszamy Was na świętowanie Jubileuszu 20 lat ALMY w Polsce!

Sobota 27 maja 2023 o godzinie 16.00.
Warszawa, ul. Elektronowa 10
Na wydarzeniu obowiązuje strój wieczorowy

Ilość miejsc jest ograniczona

 

Plan wydarzenia:

16.00 - część 1

  • Przywitanie
  • Początki Almy w Polsce - wywiady 
  • Podziękowanie i uhonorowanie małżeństw założycielskich/pionierów

17.30 - przerwa

18.00 - część 2

  • Alma dzisiaj i wyzwania przyszłości - panel dyskusyjny
  • Przesłanie pastora
  • Koncert uwielbienia
  • Bankiet

ok. 20.00 - zakończenie

 

Drodzy Almowicze,
jak wiecie, ALMA jest służbą, która sama siebie finansuje. Żeby to wydarzenie mogło się odbyć potrzebujemy Waszego wsparcia. Najlepszym sposobem będzie zakup BILETU - CEGIEŁKI, które są różnej wartości. Jeden bilet przypada na jedną osobę. Decyzję o wyborze biletu pozostawiamy Wam :-) Będziemy wdzięczni za każde wsparcie.
KUP BILET CEGIEŁKĘ