Koncert ICX Jazz Tour 2024

Data najbliższego wydarzenia:
  • 25.05.2024, godz. 18:00 - 20:00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Jazzowy na Elektronowej 10!

Muzycy podzielą się z nami nie tylko swoją twórczością, ale także przemyśleniami, inspiracją i motywacją do stworzenia tego wyjątkowego wspólnego projektu jakim jest International Cultural Exchange Jazz.

Artyści ICX Jazz:

-GREG TARDY (saksofon tenorowy, klarnet)- jest profesorem nadzwyczajnym Music w Jazz Saxophone na Uniwersytecie Tennessee.

-JAMEY SIMMONS (trąbka)- aranżer, kompozytor, nauczyciel. Obecnie dyrektorem studiów jazzowych na Middle Tennessee State University, gdzie prowadzi kursy jazzowe i kieruje Jazz Ensemble I.

- MARK BOLING (gitara)- jest gitarzystą jazzowym, pedagogiem, kompozytorem i autorem. Profesorem nadzwyczajnym muzyki na Uniwersytecie Tennessee w Boling, gdzie pełni funkcję koordynatora programu studiów jazzowych.

- MIKE CHOBY (gitara basowa)- jest niezależnym zawodowym muzykiem/nauczycielem mieszkającym i pracującym w aglomeracji Chicago.

-ABEL KOVAČEVIĆ (bębny)- urodził się w 1985 roku w Cakovec w Chorwacji. W 2002 roku dołączył do Cakovec Big Band, zespołu, w którym nadal gra. Jest absolwentem Akademii Jazzowej University of Music and Performing Arts w Graz w Austrii, gdzie studiował pod kierunkiem Howarda Curtisa.

-JOHN BOWERS (gitara, wokal)- jest założycielem Salmagundi. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 5 lat, śpiewu w wieku 12 lat i uzyskał tytuł magistra w WCBS, gdzie studiował u wielokrotnie nagradzanego hollywoodzkiego kompozytora i aranżera Teda Nicholsa.

-DIANA BOWERS (wokal)- zaczęła śpiewać w wieku 6 lat i studiowała śpiew na uniwersytecie. Ukończyła studia muzyczne w Spring Arbor College oraz tytuł magistra pedagogiki. Była główną główną postacią w musicalach podczas jej lat licealnych i uniwersyteckich.

- WALLY BRATH (instrumenty klawiszowe) - muzyk, pianista, nauczyciel, lider uwielbienia.

 

Więcej o Artystach:

https://www.icxjazz.com/

https://markboling.com/videos

https://richesonmusic.com/music

http://www.gregorytardy.com/gallery.html

https://www.jameysimmons.com/bio

https://www.wallybrathmusic.com/

 

🔺25.05, g. 18:00

WSTĘP WOLNY!