<> Koncert Świąteczny Dziecięcego Klubu Wokalnego | SCh Północ

Koncert Świąteczny Dziecięcego Klubu Wokalnego

Data najbliższego wydarzenia:

Będzie się działo!!!

Serdecznie zapraszamy na Świąteczny Koncert Dziecięcego Klubu Wokalnego. Będzie to wspaniały, rodzinny czas, w którym wspólnie będziemy mogli pośpiewać kolędy, posłuchać nowych aranżacji świątecznych utworów, a przede wszystkim obejrzeć występy naszych niesamowitych dzieciaków!
Będzie miło, przytulnie i świątecznie! Zapraszamy ! 

Koncert odbędzie się 7 grudnia o godzinie 19:00 w auli nr 3 na Elektronowej 10.

Dziecięcy Klub Wokalny to zajęcia wokalne dla dzieci w wieku od 6 roku do 14 roku życia. Podczas zajęć dzieci kształcą swój słuch muzyczny, poczucie rytmu, a przede wszystkim uczą się emisji głosu oraz piosenek które wspólnie wykonują raz w miesiącu podczas nabożeństw Kościoła Dziecięcego SCh Północ.

Klub wokalny, to nie tylko praca głosem, ale także poznawanie tajników pracy na scenie, podejmowanie tematów dotyczących uwielbienia, a przede wszystkim wspólna modlitwa i dobra zabawa. Dzieci uczą się przez zabawę, wesołe ćwiczenia, a także otrzymują ogromną dawkę wsparcia, empatii i zachęty.

Dziecięcy Klub Wokalny realizuje również dodatkowe projekty, takie jak tworzenie własnych piosenek,  nagrania audio w studiu nagrań oraz teledysków. Można się zatem wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie sceniczne, przełamywać strach, nawiązać przyjaźnie i rozwijać się.