Konferencja Global Leadership Summit

Data najbliższego wydarzenia:
  • 25. - 26.11.2023

Konferencja dla liderów, The Global Leadership Summit to największa na świecie konferencja związana z tematyką przywództwa. To wydarzenie, które skierowane jest do liderów i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji, informacji jak stać się świadomym liderem lub jak rozwijać swoje przywództwo. 🚀

To przestrzeń, w której można odświeżyć wizję, podnieść jakość pracy swojego zespołu. Odkryć sposoby na efektywne działanie na rzecz firm, organizacji czy wpływania na swoje otoczenie. 

Konferencja GLS jest okazją do rozwoju dla liderów, bez względu na kontekst, w jakim funkcjonują. Pomaga również odzyskać zapał i energię tym, którzy doświadczają zmęczenia i zniechęcenia lub rozpocząć przygodę z przywództwem osobom, które są na początku drogi. 

W Warszawie konferencja będzie miała bardziej tradycyjną formułę, opartą w głównej mierze na wysłuchaniu wykładów, choć też nie zabraknie czasu na rozmowy i wypicie kawy. 

Jeśli hasło ZMIANA nie jest czymś, co Cię nadmiernie przeraża, WARTOŚCI są twoim kompasem, a CIEKAWOŚĆ ŚWIATA i LUDZI motorem do działania i chcesz stać się częścią czegoś większego niż Ty sam, to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie! 

Udział w konferencji należy zarejestrować, dokonując zakupu biletu na stronie: GLS -REJESTRACJA
Nie przegap tej okazji do rozwoju i inspiracji! 

Zobacz