"Moje wspaniałe życie" w Klubie Filmowym E10

Serdecznie zapraszamy na pokaz filmu "Moje wspaniałe życie" oraz spotkanie z aktorką Agatą Buzek

To pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Filmowego E10. Wszystkich Gości, Klubowiczów chcemy zaprosić na 18:30 do kawiarenki. Seans filmowy rozpocznie się jak zwykle o 19:00.

Po filmie Hanna Ślązak poprowadzi spotkanie z odtwórczynią głównej roli Agatą Buzek.

"Moje wspaniałe życie"

Ciepły, a zarazem dowcipny i brawurowy film Łukasza Grzegorzka jest historią kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy? W nakreślonej z empatią i fenomenalnie zagranej przez Agatę Buzek postaci przejrzy się mnóstwo kobiet, które złożyły kawałek siebie na ołtarzu cudzych oczekiwań. Bohaterka „Mojego wspaniałego życia” nie czuje się jednak ofiarą: ryzykuje, popełnia błędy i tańczy do upadłego. Obok Agaty Buzek w rolach głównych występują Jacek Braciak i Adam Woronowicz.  

Klub Filmowy E10 to przestrzeń, w której chcemy poruszać ważne i aktualne problemy społeczne, które dotykają nas wszystkich, chrześcijan i niechrześcijan.

To miejsce dialogu i wymiany poglądów, w którym nie boimy się trudnych pytań, a żaden temat nie jest niewygodny czy zbyt kontrowersyjny. Moderatorem dyskusji jest Animatorka Klubu Filmowego Hanna Ślązak. Spotykamy się raz w miesiącu, by w oparciu o dobre kino rozmawiać o tym, co nas niepokoi, zastanawia, porusza. Czekamy na Wasz głos w dyskusji!

Więcej na temat Klubu Filmowego E10

WTOREK 04.10, godz.18:30

Wstęp wolny!