Olena Kovernik - Koncert

Data najbliższego wydarzenia:

Zapraszamy na Koncert Charytatywny Oleny Kovernik oraz Master Class ze śpiewu folkowego w SCh Północ.

Olena Kovernik - piosenkarka z Kijowa, autorka tekstów swoich utworów. Jej pierwszym muzycznym projektem był udział w akustycznym duecie z gitarzystą Antonem An. W jej utworach o folkowym brzmieniu poezja ukraińska delikatnie przeplata się ze sztuką ludową. Piosenki zostały napisane we współpracy z lwowską poetką Natalią Mraką i słynnym ukraińskim poetą Jurijem Izdrykiem. (albumy:„Nazwa” i „Tylko raj”).

Obecnie zespół jest w tracie trasy koncertowej  "For Ukraine", umożliwiając jednocześnie finansowe wsparcie Ukrainy.  Zespół współpracuje z organizacją pozarządową „Volonterstka Sotnia Dobrovolya”. Trasa ma na celu zakup sprzętu medycznego: dla szpitali mobilnych w miejscowościach Kramatorsk, Druzhkivka i Pokrovsk.

Oprócz koncertu będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach Master Class „Singing Circle” podczas którego można pozbyć się stresu podczas śpiewania i uwolnić swój naturalny głos. To szkolenie dla każdego, profesjonalne umiejętności wokalne nie są wymagane. Pośpiewajmy razem, a na pewno pokochasz swój głos!

Czekamy na Ciebie!

Social Media Olena Kovernik:

Facebook  Instagram  YouTube

WSTĘP:  dowolna wpłata

06.02, godz.19:00
Centrum E10, Elektronowa 10, Warszawa

Zobacz