Wigilijna Pomoc Sąsiedzka

Data najbliższego wydarzenia:
  • 04.12.2022

Pomóżmy razem najbardziej potrzebującym w naszym sąsiedztwie !

To niezwykła okazja do tego aby realnie pomagać naszym sąsiadom i osobom potrzebującym, ale to również okazja do nawiązania relacji z mieszkańcami Białołęki i dawania świadectwa swoim życiem.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To szczególny czas rodzinnych spotkań i wspólnego odpoczynku. Jednak nie wszyscy mają takie szczęście. Obok nas są dzieci spędzające te wyjątkowe chwile w Domach Dziecka, a także Mieszkańcy potrzebujący wsparcia. Chcielibyśmy, aby dzięki tej inicjatywie choć na chwilę pojawił się uśmiech na twarzach małych i dużych Mieszkańców Białołęki, aby radość zagościła w ich sercach.

Od 18 listopada do 4 grudnia na terenie Białołęki odbędzie się coroczna Wigilijna Pomoc Sąsiedzka. To zbiórka, zorganizowana przez Stowarzyszenie Razem dla Białołęki oraz Społeczność Chrześcijańską Północ, która odbywa się w wyznaczonych sklepach. Partnerem akcji jest Smurfit Kappa.

Zapraszamy do zaangażowania się w sąsiedzką pomoc: mieszkańcy - mieszkańcom. Zakupione produkty przekażemy osobom potrzebującym z Białołęki. Zbiórka jest zarejestrowana pod nr 2022/4911/OR

 

🎅 Jak można włączyć się w akcję?
💟 Zbieramy produkty w wyznaczonych sklepach
💟 Zbieramy jak co roku dla domów dziecka (jedziemy do 2 domów w Mikołajki 6.12).
💟 Zbieramy też dla najbardziej potrzebujących (w dzielnicy i w naszej parafii).
💟 Przewozimy zebrane produkty do bazy na E10
💟 Segregujemy i pakujemy paczki - E10 4.12, godz. od 16:00

Zgłoś swoją gotowość u Konrada Krajewskiego!
@email

UWAGA NOWOŚĆ
W tym roku można również przywieźć zakupione produkty bezpośrednio do kościoła w niedzielę.

Kontakt: @email