Kairos

Data najbliższego wydarzenia:

Każde zranione i nieuleczone miejsce naszej duszy jest potencjalnie tym miejscem, które wciągnie nas w pułapkę kłamliwych myśli o sobie samym, strachu, wycofywania się lub atakowania.

KAIROS to ten szczególny moment w Twoim życiu, kiedy na spokojnie, bez pośpiechu czy wymuszania możesz w swoim rytmie, w dyskretnych okolicznościach doświadczyć zrzucenia swoich ciężarów, starych lub bieżących obciążeń, przyjąć w ich miejsce BOŻE MYŚLI, ODCZUCIA, POSTAWY, BYĆ WOLNYM. 

KAIROS to spotkanie weekendowe poprzedzone cyklem Powołani do Wolności. Tutaj kontynuujemy pracę w zrzucaniu ciężarów i przyjmowaniu Bożej wolności,  tożsamości nadanej przez Pana Boga,  Bożych przekonań zamiast złych myśli i kłamstw na własny temat i temat świata. Tutaj uczymy się słuchać Pana Boga, odróżniać i rozwiązywać niezdrowe emocjonalne więzy duszy i budować zdrowe więzi w relacjach z innymi, przechodzimy procesy przebaczenia i uzdrowienia relacji z najbliższymi, uczymy się rozpoznawać opresje demoniczne i zamykamy furtki, które ewentualnie mogłyby stawać się ścieżkami dla takiej opresji.

 

Anna i Grzegorz Boborykowie

Anna i Grzegorz Boboryk

Kairos odbywa się w weekend (piątek i sobota ) na koniec każdej edycji Powołanych do Wolności. W piątek spotykamy się w godzinach 18:00 - 21:00, w sobotę 11:00 - 20.00 - w tym obiady i przerwy kawowe.

Aby dołączyć należy przejść cykl Powołani do Wolności i zgłosić swoją chęć uczestnictwa w KAIROS bezpośrednio do prowadzących PdW na jednej z sesji lub mailowo na adres: @email