<> Kobiecy Piątek | SCh Północ

Kobiecy Piątek

Data najbliższego wydarzenia:
  • 03.03.2023, godz. 18:30 - 21:00

Kobiecy Piątek to wieczory przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które pragną poznawać Naszego Pana w większym gronie przy wspólnej kolacji, w rozmowach i dyskusjach.

Pierwszy "Kobiecy Piątek" w Nowym Roku odbędzie się 13.01 o godzinie 18:30.

Będzie to wyjątkowy wieczór pt. "Czarna Sukienka" czyli opowieść „Twarzą w twarz” Cieszki Żółtko. 

„Twarzą w twarz” – monodram w wykonaniu Cieszki Żółtko zainspirowany książką Tima Stevensona „The Bema: A Story About The Judgment Seat Of Christ”, cieszący się uznaniem wśród wielu społeczności chrześcijańskich. Opowiada o tym, jak może wyglądać spotkanie każdego wierzącego człowieka ze Zbawicielem. Spotkanie, o którym apostoł Paweł pisze w 2 Liście do Koryntian 5,10: „Albowiem my wszyscy musimy stanąć przed sądem Chrystusowym, aby każdy odebrał zapłatę za uczynki swoje, dokonane w ciele, dobre czy złe.”
W prosty, a zarazem niezwykle poruszający sposób autorka przekazuje nie tylko wizję tego wydarzenia, ale mówi o naszym codziennym życiu: naszych celach, pragnieniach, motywacjach. Jego wielką wartością jest budzenie refleksji o tym, co tak naprawdę jest ważne, nie moralizuje, nie oskarża a raczej pokazuje wielkość i łaskawość Boga.

Jak zawsze, spotkanie zaczniemy pysznym poczęstunkiem.
Zapisy dostępne są przez internet  (na dole strony) oraz na końcu sali po porannych nabożeństwach. 

Wstęp - 5zł. 
Zapraszamy serdecznie!

cieszka żółtko schpółnoc

Forma warsztatów daje możliwość poznania Boga na wiele sposobów. Na każdym spotkaniu poruszane są tematy zachęcające uczestniczki do życia Bożą mądrością, na co dzień. Często zapraszamy gości specjalnych - Kobiety, które dzielą się swoją pasją i inspirującą historią swojego życia. Spotkania nie tylko dają szansę na odpoczynek, ale pozwalają pogłębić relacje w kobiecej wspólnocie Kościoła.

Mariola Zaręba

Mariola Zaręba

Spotykamy się w wybrane piątki o godzinie 18:30

Nadchodzące spotkania:

  • 9 grudnia
  • 13 stycznia 2023
  • 3 marca - Dzień Kobiet
  • 12 maja 
     

Na Kobiecy Piątek obowiązują zapisy. Zapisać można się w Sali Kościoła na tydzień przed spotkaniem lub online klikając w poniższy link - również na tydzień przed wydarzeniem:

👉ZAPISY NA KOBIECY PIĄTEK