Kościół Dziecięcy

Data najbliższego wydarzenia:

Kościół Dziecięcy to przestrzeń na Północy przeznaczona dla dzieci zarówno przedszkolnych, jak i tych starszych uczęszczających do szkoły podstawowej.

Spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się w niedzielę 10.09, o godzinie 11:30

Zapisy do Kościoła Dziecięcego rozpoczynają się w ostatnią niedzielę sierpnia.

Zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego online, co mamy nadzieje ułatwi proces wypełniania danych w dogodnym dla Państwa czasie. A w najbliższe niedziele zapraszamy do punktu Kościoła Dziecięcego w holu głównym kościoła po odbiór zaświadczeń dla wychowawcy oraz złożenia podpisu dotyczącego RODO

FORMULARZ zapisów

Głęboko wierzymy, że dzieci są teraźniejszością Kościoła i pragniemy, by były pod dobrą opieką.

Kościół Dziecięcy to miejsce stworzone z myślą o dzieciach przedszkolnych oraz uczęszczających do szkoły podstawowej. Głęboko wierzymy, że dzieci są teraźniejszością Kościoła i pragniemy, by były zaopiekowane. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wspomagać rodziców w przyprowadzaniu dzieci do Boga oraz wspieramy dzieci w procesie uczniostwa.

W praktyce dajemy temu wyraz prowadząc Nabożeństwa Kościoła Dziecięcego, warsztaty Smart Art o emocjach, spektakle „Dżunglowe Opowieści” transmitowane online, Dziecięcy Klub Wokalny oraz inne aktywności prowadzone przez Kościół Dziecięcy. Pragniemy, by dzieci wzrastały w poznaniu Boga, Biblii oraz tego, kim są w Chrystusie.

Kościół Dziecięcy zawiera w sobie również Punkt Katechetyczny, dzięki czemu poprzez uczęszczanie na nasze zajęcia dzieci mogą uzyskać ocenę z religii, która liczyć się będzie do ich średniej w szkole. Zajęcia odbywają się w 5 grupach wiekowych podczas trwania nabożeństw w godzinach 10 i 12. Są to następujące grupy: 3- 4 latki, 5-6 latki, 1-2 klasa s.p., 3-4 klasa s.p., 5-6 klasa s.p.

Poniżej dostępne są informacje nt. Punktu Katechetycznego oraz inne niezbędne informacje dla rodziców dzieci uczęszczających na niedzielne zajęcia KD
pK - informacje

Sara Pielech

Sara Pielech