Kościół Dziecięcy

Kościół Dziecięcy to przestrzeń na Północy przeznaczona dla dzieci zarówno przedszkolnych, jak i tych starszych uczęszczających do szkoły podstawowej.

Głęboko wierzymy, że dzieci są teraźniejszością Kościoła i pragniemy, by były dobrze zaopiekowane. Z tych właśnie powodów dokładamy wszelkich starań, by wspomagać rodziców w podróży poznawania przez dzieci Boga, jak i rozwijania się w ich procesie uczniostwa.

W praktyce dajemy temu wyraz poprzez zajęcia niedzielne, Nabożeństwa Kościoła Dziecięcego, warsztaty nt. pracy z emocjami Smart Art., programy online z dżunglowymi przygodami “Dżunglowe Opowieści”, “Dziecięcy Klub Wokalny na Północy” oraz wszelkie aktywności prowadzone przez Kościół Dziecięcy. Pragniemy by dzieci wzrastały w poznaniu Boga, Jego Słowa, oraz tego, kim są w Chrystusie.

Kościół Dziecięcy zawiera w sobie również Punkt Katechetyczny, dzięki czemu poprzez uczęszczanie na nasze zajęcia dzieci mogą uzyskać ocenę z religii, która liczyć się będzie do ich średniej w szkole. Zajęcia odbywają się w 5 grupach wiekowych podczas trwania nabożeństw w godzinach 10 i 12. Są to następujące grupy: 3- 4 latki, 5-6 latki, 1-2 klasa s.p., 3-4 klasa s.p., 5-6 klasa s.p.

Katarzyna Błędowska

Katarzyna Błędowska

Zapisy do naszego Kościoła Dziecięcego rozpoczynają się w ostatnią niedzielę sierpnia. Można zapisać się osobiście w kościele, bądź online poprzez wypełnienie formularza.

Kontakt: