Pokoje modlitwy

Data najbliższego wydarzenia:
  • 14.04.2024, godz. 10:00 - 13:00

Jezus „nasze grzechy na swoim ciele poniósł na drzewo, abyśmy obumarłszy grzechom, żyli dla sprawiedliwości: przez jego rany zostaliśmy uzdrowieni”.

Wierzymy, że obietnica uzdrowienia płynąca z ran Pana Jezusa jest prawdziwa i stale aktualna. Pokoje Modlitwy to miejsce, gdzie zespół duszpasterzy, zgodnie z poleceniem Pana Jezusa Chrystusa, modli się o osoby potrzebujące uzdrowienia ciała, duszy (umysł, emocje) i ducha, czyli o zdrowie w KAŻDYM jego wymiarze.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chorują, cierpią, doświadczają trudności i pragną skorzystać ze wsparcia modlitewnego Kościoła.

Sesja w Pokoju trwa ok. 30 minut. Zespół trzech duszpasterzy, wsłuchując się w prowadzenie Ducha Świętego, modli się i służy Słowem. Modlitwa odbywa się w kameralnej, dyskretnej i bezpiecznej atmosferze, w specjalnie do tego celu przeznaczonym pomieszczeniu.

Dobrze jest nie pozostawać w cierpieniu samemu, ale szukać pomocy u Boga i korzystać ze wsparcia modlitewnego ludzi wierzących. Jezus „wczoraj i dziś, ten sam i na wieki”. Warto w Nim szukać i znajdować rozwiązania, doświadczać Jego uzdrowienia.

Aby skorzystać z modlitwy w Pokojach Modlitwy konieczne są zapisy.
Zapisywać można się na 3 sposoby:

  • pisząc na adres: @email
  • wysyłając sms pod numer 538 447 006
  • zapisując się w Punkcie Informacyjnym po każdym niedzielnym nabożeństwie

Posługa ma miejsce w każdą niedzielę (godz. 10.00, 10.40,12.00, 12.40)