European Church Forum

Data najbliższego wydarzenia:

3-5.11.2022 odbyła się w Społeczności Chrześcijańskiej Północ wyjątkowa konferencja dla liderów kościołów "European Church Forum". 

European - bo pośród uczestników i mówców będą osoby z: Ukrainy, Białorusi, Czech, Rosji, Estonii, Niemiec czy Szwecji. Dodatkowo towarzyszyć nam będą również przyjaciele zza oceanów, ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. A być może jeszcze ktoś. 

Church – bo spotkanie jest dla nas, którzy mamy relację z Jezusem Chrystusem, przez co jesteśmy częścią Jego ciała. Szczególnie zależy nam na tych z nas, którzy mają przywilej być liderami lokalnych wspólnot kościelnych. 

Forum – bo chcemy się spotkać, rozmawiać, wymieniać się myślami. Trochę posłuchamy dla równowagi, ale główną ideą jest przepływ myśli i doświadczeń nas, którzy jesteśmy z tak różnych kontekstów.

Pan Jezus pewnego razu powiedział coś takiego: Każde dobre drzewo wydaje dorodne owoce, a drzewo zepsute — owoc bez wartości (Mt.7,17). Każdy z trzech dni konferencji będzie dotykał jednego z wymiarów zdrowego chrześcijańskiego liderskiego życia.

Zobacz

Mówcy

Robi Sonderegger

Psycholog kliniczny, dyrektor Family Challenge Psychology Clinic w Queensland oraz Peoplecare Global. Były instruktor snowboardu, dr Sonderegger dziś jest działaczem humanitarnym i uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie traumy związanej z wojną, wyzyskiem człowieka i klęskami żywiołowymi. Wiedzą ekspercką służył korporacjom, rządom, organizacjom humanitarnym, kościołom i uczelniom na całym świecie. Zasoby edukacyjne dr. Robi (wirtualne warsztaty, masterclass i kursy online) obejmują różne tematy, od odporności emocjonalnej, zdrowych nawyków i rozwoju pourazowego po relacje i rodzicielstwo. Dr Robi jest bardzo znanym mówcą, który w ciągu ostatnich 10 lat przemawiał do ponad 1,5 miliona osób w 25 krajach. Blisko 300 000 osób ukończyło jego programy wykorzystywane przez organizacje humanitarne na całym świecie.

ROBI SONDEREGGER

Robi Sonderegger

Rune Borgsø

Pastor i misjonarz kościoła Słowo Życia w Uppsali (Szwecja).  Z pasją prowadzi ludzi, by odkrywali nadprzyrodzoną stronę ewangelii, życie w pełni Ducha Świętego i dary łaski. Wraz z rodziną pracował jako misjonarz w Tadżykistanie i Rosji. Podróżuje po całym świecie, zachęcając każdego do życia pełnego Ducha. 

Rune Borgsø

Rune Borgsø

David Chrzan

David Chrzan jest częścią zespołu w kościele Saddleback Church w Lake Forest w Kalifornii. Jako Global Mission Pastor jest odpowiedzialny za wyposażenie członków Saddleback do „wypełniania ich życiowej misji na świecie” oraz do zarządzania działaniami Saddleback w wypełnianiu Wielkiego Przykazania i Wielkiego Nakazu na całym świecie poprzez P.E.A.C.E. Plan. Strategii i koalicji kościołów na 6 kontynentach, oddanych zakładaniu kościołów, wyposażaniu przywódców, pomaganiu ubogim, opiece nad chorymi i wyposażaniu młodego pokolenia. Wcześniej przez 20 lat pełnił funkcję szefa zespołu pastora Ricka Warrena, centralnego punktu koordynującego komunikację Biura Pastora.

David Chrzan

David Chrzan

Craig Terndrup

Craig Terndrup od szesnastu lat służy jako pastor w Gateway Church. W tym czasie skupił się na budowie pięciu różnych służb. Obecnie Craig jest pastorem wykonawczym w  globalnym zespole, który skupia się na międzynarodowej sieci apostolskiej. Prowadzi również  szkolenia „Global” dla liderów na całym świecie.
Pasją Craiga jest zdrowy, ogólnoświatowy rozwój przywództwa. Poprzez szkolenie przywódców kościelnych Craig ma nadzieję na wzmocnienie lokalnych kościołów na całym świecie.

Craig Terndrup

Craig Terndrup

Foto relacja:

Program

Czwartek / Zdrowy Lider
15:00 Rejestracja na miejscu
18:00 Oficjalne rozpoczęcie

Piątek / Zdrowy Kościół
9:00 - 21:00 (kończymy międzynarodowym wieczorem uwielbienia)

Sobota / Zdrowa lokalna społeczność
9:00 - 16:00 (kończymy wspólnym obiadem)

 

Kontakt

@email