Dziecięcy Klub Wokalny

Data najbliższego wydarzenia:
  • 07.06.2023, godz. 18:00 - 20:00

Zapraszamy każde dziecko w wieku od 6 do 14 roku życia, które lubi śpiewać, tańczyć i dobrze się bawić, a także chce swoimi talentami służyć Panu Bogu! 

 

Dziecięcy Klub Wokalny to zajęcia wokalne dla dzieci w wieku od 6 roku do 14 roku życia. Podczas zajęć dzieci kształcą swój słuch muzyczny, poczucie rytmu, a przede wszystkim uczą się emisji głosu oraz piosenek które wspólnie wykonują raz w miesiącu podczas nabożeństw Kościoła Dziecięcego SCh Północ.

Klub wokalny, to nie tylko praca głosem, ale także poznawanie tajników pracy na scenie, podejmowanie tematów dotyczących uwielbienia, a przede wszystkim wspólna modlitwa i dobra zabawa. Dzieci uczą się przez zabawę, wesołe ćwiczenia, a także otrzymują ogromną dawkę wsparcia, empatii i zachęty.

Dziecięcy Klub Wokalny realizuje również dodatkowe projekty, takie jak tworzenie własnych piosenek,  nagrania audio w studiu nagrań oraz teledysków. Można się zatem wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie sceniczne, przełamywać strach, nawiązać przyjaźnie i rozwijać się.

Zajęcia odbywają się we środy w sali 105, godzinach 18:00-19:00, a także 19:00- 20:00 (w momencie dużego zainteresowania zajęciami- max 15 osób w jednej grupie ). 

Opłata miesięczna za zajęcia wynosi 120zł

Zapisy i informacje:

@email 

Zobacz