Dziecięcy Klub Wokalny

Data najbliższego wydarzenia:
  • 26.02.2024, godz. 18:15 - 20:15

Zapraszamy każde dziecko w wieku od 7 do 14 roku życia, które lubi śpiewać, tańczyć i dobrze się bawić, a także chce swoimi talentami służyć Panu Bogu! 

Dziecięcy Klub Wokalny to zajęcia wokalne dla dzieci w wieku od 7 roku do 14 roku życia. Podczas zajęć dzieci kształcą swój słuch muzyczny, poczucie rytmu, a przede wszystkim uczą się emisji głosu oraz piosenek które wspólnie wykonują podczas nabożeństw Kościoła Dziecięcego SCh Północ.

Klub wokalny, to nie tylko praca głosem, ale także poznawanie tajników pracy na scenie, podejmowanie tematów dotyczących uwielbienia, a przede wszystkim wspólna modlitwa i dobra zabawa. Dzieci uczą się przez zabawę, wesołe ćwiczenia, a także otrzymują ogromną dawkę wsparcia, empatii i zachęty.

Dziecięcy Klub Wokalny realizuje również dodatkowe projekty, takie jak tworzenie własnych piosenek,  nagrania audio w studiu nagrań oraz teledysków. Można się zatem wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie sceniczne, przełamywać strach, nawiązać przyjaźnie i rozwijać się.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w sali 105b, godzinach 18:15-19:15 (grupa średniozaawansowana), oraz 19:15- 20:15 (grupa zaawansowana)

Liczba miejsc ograniczona. 

Opłata miesięczna za zajęcia wynosi 140zł

Zapisy i informacje:

@email 

Zobacz