Na koniec świata i jeszcze dalej!

Data najbliższego wydarzenia:

Na koniec świata i jeszcze dalej! Opowiemy, jak Bóg działa w Afryce.

Cześć, jesteśmy Ania i Beniamin Kalisz. W grudniu pojechaliśmy z dziećmi na dwa miesiące do Kenii. Podczas spotkania w sobotę 6 kwietnia będziemy chcieli podzielić się z Wami tym, jak Bóg nas zaprosił do tej podróży, z kim spędzaliśmy czas i czego tam doświadczaliśmy.

„Idźcie do najdalszych zakątków świata i głoście tam dobrą nowinę wszystkim bez wyjątku. Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym, którzy uwierzą, towarzyszyć będą takie znaki: w moim imieniu będą wyganiać demony, będą mówić nowymi językami, w swoje ręce brać będą węże, a gdyby nawet coś trującego wypili, na pewno im nie zaszkodzi; na chorych będą kłaść ręce, a ci wyzdrowieją.” 
Ewangelia Marka 16

 

- To ostatnie słowa, jakie Jezus wypowiedział na Ziemi do swoich uczniów. I nigdy nie odwołał ani tego powołania, ani obietnicy.

Jeżeli wierzysz, że Jezus chce mieć w Tobie przyjaciela i świadka na bliższym lub dalszym końcu świata, to spotkanie jest dla Ciebie.

Jeżeli nie wierzysz, że za Twoim pośrednictwem Jezus chce rozesłać „święte i niezniszczalne przesłanie o wiecznym zbawieniu”  to spotkanie jest dla Ciebie.

Jeżeli chcesz po prostu zobaczyć kilka zdjęć z Kenii i posłuchać o ludziach, którzy żyją tam i jeszcze dalej, to zapraszamy.

Opowiemy o tym, czego możemy oczekiwać, kiedy Bóg nas do czegoś powołuje; o przebywaniu w Jego obecności i tęsknocie za prostym życiem z Jezusem (czy to w ogóle możliwe?!?!).

I o Jego dziedzictwie, w którym mamy udział!

Więcej o nas ruahmissions.com

Na spotkanie zapraszamy 6.04, godz. 17:00