Grupy Domowe

Kościół to ciało Jezusa, a Grupy Domowe są komórkami w tym ciele

Spotkanie Grupy Domowej to czas, kiedy uczymy się wzajemnych relacji, poznajemy się, dzielimy troskami i życiem z Bogiem. To miejsce, gdzie możesz wzrastać w wierze i budować przyjaźnie z innymi. To spotkania, podczas których uczysz się być uczniem Jezusa w codzienności, żeby potem uczyć innych. Tam dzielimy ze sobą radości i  wspieramy się nawzajem. 

Grupy Domowe działające pod parasolem SCH Północ są prowadzone przez liderów, którzy przeszli szkolenie i zostali pobłogosławieni przez społeczność, w tym lidera służby i jego zespół liderów wspierających. W ten sposób otaczamy uczestników opieką duszpasterską. 

Każda grupa ma swój indywidualny charakter. Są grupy dla starszych i młodszych, dla rodzin i singli, dla mężczyzn, kobiet, międzynarodowe itd. Każda osoba angażuje się w spotkania na swój sposób np. w modlitwie, uwielbieniu, dyskusji czy przygotowaniu posiłku.

Iza Pazdyka

Izabela Pazdyka

Gdzie i kiedy się odbywa?

Grupy domowe spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy, jak i pod Warszawą, w różne dni i o różnych godzinach.

Aby znaleźć odpowiednią dla siebie grupę - sprawdź listę naszych grup, wypełnij formularz w punkcie info naszego kościoła lub napisz do nas na adres @email

gdzie się spotykamy

Grupy domowe
Grupa stacjonarna
Grupa online