<> Małe Grupy | SCh Północ

Małe Grupy

Data najbliższego wydarzenia:

Kościół to ciało Jezusa, a Grupy Domowe są komórkami w tym ciele

Małe grupy - Seria  “Wznieś się ponad”

Celem spotkań Małej grupy jest rozwój duchowy jej uczestników oraz nawiązywanie wartościowych relacji. 

Aby rozpocząć spotkania w małej grupie wystarczą już 3 osoby!
Dobrym miejscem spotkania może być np. kawiarnia, park, mieszkanie lub przestrzeń w kościele. Niektórym łatwiej będzie spotkać się w miejscu neutralnym, inni chętniej wybiorą spokojną, domową atmosferę. Dostosujcie miejsce i czas spotkania do osób w grupie.

Podczas serii “Wznieś się ponad” każda grupa dostanie kilka punktów do rozważenia na spotkaniu. Nie musisz być wyszkolonym liderem, ani ekspertem od duchowych treści. Spotkanie Małej grupy nie jest wykładem ani nauczaniem, ale czasem spędzonym na dyskusji i wspólnym szukaniu właściwych odpowiedzi. To również czas modlitwy o Boże odpowiedzi i prowadzenie. Zachęcamy, pozostawajcie w kontakcie pomiędzy spotkaniami i módlcie się o siebie nawzajem.

Co dalej? “Wznieś się ponad” trwa 10 tygodni, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście spotykali się dalej. Być może po tym czasie wasza grupa się nieco zmieni lub zaczniecie się spotykać w innym miejscu, albo połączy się z inną grupą? Bądźcie otwarci na Boży plan i Jego działanie!

PRZYŁĄCZ SIĘ DO MAŁEJ GRUPY "Wznieś się ponad"

Spotkanie Grupy Domowej to czas, kiedy uczymy się wzajemnych relacji, poznajemy się, dzielimy troskami i życiem z Bogiem. To miejsce, gdzie możesz wzrastać w wierze i budować przyjaźnie z innymi. To spotkania, podczas których uczysz się być uczniem Jezusa w codzienności, żeby potem uczyć innych. Tam dzielimy ze sobą radości i  wspieramy się nawzajem. 

Grupy Domowe działające pod parasolem SCH Północ są prowadzone przez liderów, którzy przeszli szkolenie i zostali pobłogosławieni przez społeczność, w tym lidera służby i jego zespół liderów wspierających. W ten sposób otaczamy uczestników opieką duszpasterską. 

Każda grupa ma swój indywidualny charakter. Są grupy dla starszych i młodszych, dla rodzin i singli, dla mężczyzn, kobiet, międzynarodowe itd. Każda osoba angażuje się w spotkania na swój sposób np. w modlitwie, uwielbieniu, dyskusji czy przygotowaniu posiłku.

Gdzie i kiedy się odbywa?

Grupy domowe spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy, jak i pod Warszawą, w różne dni i o różnych godzinach.

Aby znaleźć odpowiednią dla siebie grupę - sprawdź listę naszych grup, wypełnij formularz w punkcie info naszego kościoła lub napisz do nas na adres @email

gdzie się spotykamy

Grupa stacjonarna
Grupa online