Nabożeństwa niedzielne

Data najbliższego wydarzenia:
  • 21.04.2024, godz. 10:00 - 13:30

Nabożeństwa niedzielne odbywają się w godzinach 10:00 i 12:00, a także 14:30RU - nabożeństwo rosyjskojęzyczne.

W drugiej połowie grudnia 2023 będziemy spotykać wszyscy razem na pojedynczych niedzielnych nabożeństwach o 10:00, co oznacza że nie odbędą się pozostałe nabożeństwa.

  • 17.12, g. 10:00 - Gala Hojnych w Miłości - jedno nabożeństwo
  • 24.12, g. 10:00 - Nabożeństwo Świąteczne oraz Nabożeństwo Kościoła Dziecięcego - jedno nabożeństwo
  • 31.12, g. 10:00 - Nabożeństwo Niedzielne - jedno nabożeństwo 

Nabożeństwo jest wspólnym spotkaniem kościoła, czyli ludzi którzy czują się jego częścią, ale też tych którzy chcą zobaczyć, posłuchać, doświadczyć jak wygląda nasz kościół. W tygodniu troszczymy się o indywidualny rozwój duchowy. W niedzielę spotykamy się by razem spędzić czas, oddać chwałę Bogu, modlić się i nawiązywać relacje z innymi ludźmi.  

Nabożeństwo zaczynamy wspólnym śpiewaniem, w którym prowadzi nas zespół uwielbienia, modlimy się, słuchamy kazania, w pierwszą niedzielę miesiąca odbywa się wieczerza (komunia), raz w miesiącu mamy chrzest wodny lub błogosławieństwo małych dzieci.

Jesteś tu nowy? Jak tylko wejdziesz do budynku chcemy Ciebie przywitać i odpowiedzieć na Twoje pytania. W tym celu stworzyliśmy Punkt Informacyjny oraz Punkt Witaj dla nowych osób. 

Dzieci - W trakcie kazań odbywają się zajęcia Kościoła Dziecięcego w różnych grupach wiekowych 3-12 lat. Mamy również dostępną salę dla maluchów w wieku 0-3 lat, gdzie rodzice mogą oglądać transmisję nabożeństwa dla dużym ekranie, a dzieci bawić się i gaworzyć do woli. Dla rodziców z niemowlętami przygotowaliśmy pokoje do karmienia i przewijania dzieci.

Tłumaczenia - podczas porannych nabożeństw można skorzystać z tłumaczenia na język angielski, rosyjski oraz polski język migowy. Zestawy słuchowakowe do tłumaczania na angielski i rosyjski są dostępne w punkcie info.

Kawiarnia E10 - Po nabożeństwie spotykamy się na kawie, herbacie i ciastku w naszej kawiarni, aby wspólnie spędzić czas.

Zaangażuj się - Każdej niedzieli nasi wolontariusze i pracownicy mają pełne ręce roboty. Jeśli chcesz się zaangażować, możesz w każdej chwili dołączyć do naszego zespołu przygotowującego i obsługującego niedzielę. Wystarczy napisać na @email i wyrazić chęć pomocy.

Nabożeństwa niedzielne odbywają się: 

  • w każdą niedzielę o 10:00 i 12:00
  • o godzinie 14:30 - nabożeństwo rosyjskojęzyczne

(w okresie świąt oraz przy okazji nabożeństw specjalnych obowiązują inne godziny spotkań)

Nasze nabożeństwa są transmitowane online, niemniej jeśli tylko możesz koniecznie przyjdź żeby przeżyć to na żywo.