<> Nabożeństwa niedzielne | SCh Północ

Nabożeństwa niedzielne

Data najbliższego wydarzenia:
  • 05.02.2023, godz. 10:00 - 13:30

Nabożeństwa niedzielne odbywają się w godzinach 10:00 - nabożeństwo poranne i 12:00- nabożeństwo południowe.

Nabożeństwo jest wspólnym spotkaniem kościoła, czyli ludzi którzy czują się jego częścią, ale też tych którzy chcą zobaczyć, posłuchać, doświadczyć jak wygląda nasz kościół. W tygodniu troszczymy się o indywidualny rozwój duchowy. W niedzielę spotykamy się by razem spędzić czas, oddać chwałę Bogu, modlić się i nawiązywać relacje z innymi ludźmi.  

Nabożeństwo zaczynamy wspólnym śpiewaniem, w którym prowadzi nas zespół uwielbienia, modlimy się, słuchamy kazania, w pierwszą niedzielę miesiąca odbywa się wieczerza (komunia), raz w miesiącu mamy chrzest wodny lub błogosławieństwo małych dzieci.

Jesteś tu nowy? Jak tylko wejdziesz do budynku chcemy Ciebie przywitać i odpowiedzieć na Twoje pytania. W tym celu stworzyliśmy Punkt Informacyjny oraz Punkt Witaj dla nowych osób. 

Dzieci - W trakcie kazań odbywają się zajęcia Kościoła Dziecięcego w różnych grupach wiekowych 3-12 lat. Mamy również dostępną salę dla maluchów w wieku 0-3 lat, gdzie rodzice mogą oglądać transmisję nabożeństwa dla dużym ekranie, a dzieci bawić się i gaworzyć do woli. Dla rodziców z niemowlętami przygotowaliśmy pokoje do karmienia i przewijania dzieci.

Tłumaczenia - podczas porannych nabożeństw można skorzystać z tłumaczenia na język angielski, rosyjski oraz polski język migowy. Zestawy słuchowakowe do tłumaczania na angielski i rosyjski są dostępne w punkcie info.

Kawiarnia E10 - Po nabożeństwie spotykamy się na kawie, herbacie i ciastku w naszej kawiarni, aby wspólnie spędzić czas.

Zaangażuj się - Każdej niedzieli nasi wolontariusze i pracownicy mają pełne ręce roboty. Jeśli chcesz się zaangażować, możesz w każdej chwili dołączyć do naszego zespołu przygotowującego i obsługującego niedzielę. Wystarczy napisać na @email i wyrazić chęć pomocy.

Nabożeństwa niedzielne odbywają się: 

  • w każdą niedzielę o 10:00 i 12:00
  • o godzinie 14:30 - nabożeństwo rosyjskojęzyczne
  • oraz nabożeństwo plusminus o 17:00 (poza sezonem wakacyjnym)

(w okresie świąt oraz przy okazji nabożeństw specjalnych obowiązują inne godziny spotkań)

Nasze nabożeństwa są transmitowane online, niemniej jeśli tylko możesz koniecznie przyjdź żeby przeżyć to na żywo.