Kochany Kościele!
24.06.2021r. do Domu Naszego Ojca odeszła moja Mama. Po ciężkiej chorobie nowotrowej, która stawiła cały jej organizm, pożegnała się z tym światem pojednana z Bogiem i bliskimi.
Nie potrafię opisać jak to jest, gdy patrzy się na ostatnie tchnienie, które wydobywa się z ust bliskiej osoby. Wiem, że Nasz Kochany Ojciec przyjął Ją z otwartymi ramionami i jest już bezpieczna.
Bardzo chciałbym prosić o modlitwę za Mamę, za bliskich którzy zostali i zmagają się ze stratą, by zrozumieli iż to nie koniec a początek drogi lepszego życia u boku Tego, który oddał za nas życie i kocha najmocniej na świecie.
Kochany Kościele. Dziękuję, że dzięki Wam, lepiej rozumiem kim jest dla mnie Bóg i dzięki Niemu i Wam, ten trudny czas będzie łatwiejszy.
Niech Pan Bog wszystkim Błogosławi.
PAN jest wielki, w nim nasze ukojenie.
AMEN.
Mirek
26.06.2021