Odbudowane życie - Online

Data najbliższego wydarzenia:
  • 03.03.2024, godz. 19:00 - 21:00

"Jak szybciej dojść do siebie po rozstaniu - wsparcie rozwodowe blisko Ciebie"

Rozpad związku może być najtrudniejszym doświadczeniem w życiu człowieka. Nikt nie powinien być zmuszony do stawienia temu czoła samemu. Poprzez dołączenie do jednego z naszych kursów mamy nadzieję, że staniesz się częścią lokalnej grupy, w pobliżu której będziesz mógł czuć się wspierany.

Oferujemy ośmiosesyjne kursy, podczas których dołączysz do małej i zaufanej grupy osób, które również stoją w obliczu separacji lub rozwodu. Wspólnie przeanalizujemy wszystkie wyzwania, przed którymi powszechnie staje się w momencie rozpadu związku, od zmagań emocjonalnych po kwestie praktyczne.

Połączyliśmy doświadczenie profesjonalnych doradców, prawników zajmujących się prawem rodzinnym, mediatorów i specjalistów ds. rodzicielstwa, aby stworzyć kurs pełen praktycznych wskazówek, które pomogą ci odnaleźć się i funkcjonować w trakcie separacji lub rozwodu oraz ograniczyć szkody związane z tym procesem tak bardzo, jak to tylko możliwe. 

Komu poświęcony jest ten kurs?
Kurs Odbudowanego Życia jest przeznaczony dla każdego, kto przechodzi lub przeszedł przez rozpad ważnego związku. Dotyczy to zarówno cywilnych związków partnerskich, jak i par żyjących w konkubinacie, niedawnych rozstań, jak i tych, które zakończyły się wiele lat temu.

Organizacja charytatywna  została założona (w UK) przez chrześcijan, którzy poczuli powołanie, by stanąć u boku ludzi ze złamanym sercem, ale była również prowadzona przez mediatorów i grupy społeczne w salach, pubach, biurach, a nawet w piekarni. Treść kursu nie ma charakteru religijnego, jest on przeznaczony dla ludzi wszystkich wyznań i bezwyznaniowych.

WIĘCEJ INFORMACJI >>>

Kiedy następny kurs?

Co niedziela od 3 marca 2024 do 28 kwietnia 2024 (z przerwą na Wielkanoc 31/3) od godziny 19:00 do 21:30 

ZAPISY >>>

Zobacz