Poradnia

Data najbliższego wydarzenia:

Życie to wędrówka. Czasami przypomina przyjemny spacer, a czasami męczącą wspinaczkę. Jeżeli przechodzisz ciężki okres, bagaże z przeszłości utrudniają ci codzienne funkcjonowanie, przeżywasz kryzys w relacji, zastanawiasz się, co dalej – zapraszamy Cię na spotkanie.

Centrum Poradnictwa na Północy to miejsce, gdzie możesz znaleźć pomoc dla siebie i swoich bliskich. Oferujemy pomoc osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży, parom i rodzinom zarówno z SCh Północ jaki i z poza kościoła. Doświadczeni doradcy i terapeuci zapewniają profesjonalne wsparcie dla osób doświadczających trudności w zakresie:

  • terapii indywidualnej
  • terapii małżeństw
  • terapii dzieci i młodzieży
  • poradnictwa duszpasterskiego 

Gdy człowiek milczy, cierpienie jego staje się dotkliwsze. W rozmowie w Poradni, możesz doświadczyć zrozumienia, akceptacji, poczuć się wysłuchaną/nym. Masz także szansę spotkania się ze sobą w innej perspektywie. Możesz doświadczyć procesu przemiany serca i umysłu. Konfrontacja z prawdą o sobie w przyjaznej atmosferze, choć jest bolesna, może  przynieść uzdrawiające rezultaty.

Rozmowy poradnicze lub duszpasterskie odbywają się po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym. Trwają zazwyczaj około godziny.

Jeśli jest taka potrzeba, a osoba wyraża gotowość,  zapraszana jest do procesu terapeutycznego, krótkoterminowego (kilka spotkań) lub długoterminowego .

Kontakt:

@email
@email