Grzegorz Baczewski

Chrystus jest najlepszym lekarzem i najlepszym wsparciem dla człowieka. Angażuję się, by prowadzić ludzi do jedynego i prawdziwego źródła uleczenia ludzkiego serca.

Obraz
Alina i Grzegorz Baczewscy
Alina i Grzegorz Baczewscy

Alina i Grzegorz Baczewscy postanowili spędzić wspólnie życie w 1988 roku i od tego czasu pracują razem na rzecz Kościoła. W Społeczności Chrześcijańskie Północ służą od 2006 roku otaczając ludzi modlitwą i opieką duszpasterską. Są rodzicami Beniamina i Dominika oraz szczęśliwymi dziadkami Tobiasza. Jak przystało na zgodne małżeństwo mają wspólne pasje - lubią pracować z ludźmi, spacerować na łonie natury i czytać dobre książki.

Wspólnie wspierają służbę wśród rodzin i małżeństw, ale angażują się również indywidualnie.

Grzegorz Baczewski - Niezmiennie zachwycony przemianą ludzkiego życia przez Chrystusowe odnowienie umysłu, zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy. Z wykształcenia lekarz, pedagog, teolog, seksuolog, terapeuta.

Misją Grzegorza  jest niesienie pomocy osobom cierpiącym i zmagającym się z trudami codziennego życia. Jest zaangażowany przede wszystkim w działalność duszpasterską, terapeutyczną i poradnictwo. W swojej działalności zajmuje się głównie pracą nad zaburzeniami lękowymi, depresją, sytuacjami utraty, kryzysami egzystencjalnymi i zaburzeniami seksualnymi.

Alina Baczewska - Pasjonatka Bożego słowa, gotowa zawsze dzielić się nim i nieustannie je odkrywać. Gdy miała 18 lat Bóg w niezwykły sposób uratował jej życie. Wówczas usłyszała Ewangelię, stała się częścią kościoła, a jej życie prawdziwie nabrało sensu i bardzo się zmieniło. Z wykształcenia artysta muzyk i pedagog.

W SCh Północ angażowała się min. w duszpasterstwo małżeństw i narzeczonych, Pokoje Uzdrowienia i Uwolnienia oraz Szkołę Niedzielną. Obecnie jest liderem spotkań “Kobiety Wokół Słowa”. Od wielu lat spotyka się z kobietami, pomagając im duszpastersko i prowadząc je w rozwoju oraz uczniostwie.

poznaj nasz zespół

Piotr Gazda

Piotr Gazda

dmitry_bodyu

Dmitry Bodyu

Anna Boboryk

Anna Boboryk

Aleksandra Reiss

Aleksandra Reiss

Katarzyna Błędowska

Katarzyna Błędowska

Kaja Łapińska

Kaja Łapińska

Sara Pielech

Sara Pielech

Rawa Wójcik2

Rawa Wójcik

Jacek Glinka

Jacek Glinka

Piotr Szafranek

Piotr Szafranek

Tatiana Riabosztan

Tatiana Riabosztan