Hojni w Miłości - wsparcie dla Wiktora

Data najbliższego wydarzenia:

Świąteczna akcja charytatywna Społeczności Chrześcijańskiej Północ to realna pomoc nie tylko na święta - zostań jej częścią przyłączając się do zbiórki i świętując z nami podczas Finału Hojnych w Miłości! 

hojni w miłości sch północ kosciół

Wielka radość! Wielka wdzięczność! 
Podsumowaliśmy zrzutkę, dochód ze sprzedaży podczas kiermaszu oraz gotówkę z puszek -  Udało się zebrać ponad 200% 💪
Dziękujemy ❤🙏

W ramach akcji charytatywnej „Hojni w Miłości” odwiedziliśmy SuperMamę Agatę i jej dwóch wspaniałych synów Igora i Wiktora. To cudowna i niezwykle silna rodzina, ich dom jest pełen miłości i ciepła.  Naszym marzeniem jest okazać im miłość i wsparcie jakiego potrzebują ❤️

Wiktorek urodził się z wrodzoną cytomegalią - nie chodzi, nie mówi, nie zgłasza potrzeb, nie potrafi samodzielnie zjeść posiłku. Rehabilitacja, opieka zdrowotna i sprzęt medyczny to bardzo duży koszt a dofinansowanie pokrywa jedynie jego część.

Chcielibyśmy zebrać fundusze na nowy wózek specjalistyczny 8000zł (całkowity koszt to 14500-15000) oraz turnus rehabilitacyjny 5000zł (całkowity koszt to 8000zł) oraz leki i wyżywienie medyczne. 

Więcej informacji na temat Wiktorka znajdziecie w opisie zrzutki  ZRZUTKA 👉

Finał Akcji Hojni w Miłości - 18.12.2022

Program:

  • 11:00 - Nabożeństwo Niedzielne 
  • 12:30 - Kiermasz, Wystawa Malarstwa Bartuello, Strefa Relaksu (tutaj odpoczniesz i spędzisz czas na rozmowie z przyjaciółmi i zrobisz zdjęcie w fotobudce) , Strefa Hand-Made (zabawy i zajęcia manualne dla dzieci), Dziecięca Strefa Relaksu (zabawki i seans filmowy dla najmłodszych), Strefa Gastro (tutaj zjesz ciepłą zupę)  Kawiarnia E10.
  • 13:30 - Koncert Mate.O "Kolędy Narodów"

  • 14:30 - Wielki Finał Hojnych w Miłości - podsumowanie akcji