Damian Szafranek

Damian Szafranek

Kościół to ludzie, to te kilka osób z którymi ma się relacje i dzieli swoje życie i kiedy tego doświadczamy to wypełnia jakąś lukę, której nic innego nie jest w stanie wypełnić.

Obraz
Ania i Damian Szafrankowie
Ania i Damian Szafrankowie

Ania i Damian Szafrankowie to para młodych, kreatywnych, pełnych energii liderów. Są jak ogień i woda, więc doskonale się uzupełniają. Oboje lubią spotykać się z ludźmi “na żywo”, ale działają również za pośrednictwem mediów internetowych. Od lat szkolnych oboje zaangażowani byli w spotkania dla młodzieży Delajts, oraz w organizację wyjazdów i konferencji dla młodzieży - w tym BK (Boże Królestwo). Zajmują się pracą duszpasterską i zwiastowaniem na niedzielnych nabożeństwach Plusminus, Delajts oraz gościnnie na różnych konferencjach. Mają dwie córki - Jaśminę i Sarę.

Damian Szafranek - jego misją jest pomoc każdemu człowiekowi w zrozumieniu, że ma wartość, jest kochany i jest cel dla Jego życia. Jest to możliwe dzięki Bogu, który jest źródłem jego motywacji do pracy, służby i rozwoju. Pasjonuje go praca z ludźmi i wkład w ich duchowy rozwój. Wysoko ceni relacje i budowanie więzi w kościele, w pracy i rodzinie. 

Ukończył teologię (ChAT), zarządzanie (UW) oraz Szkołę Mówców “Edison Team”.

Obecnie pełni rolę Pastora Prowadzącego SCh Północ koordynując pracę zespołów pracowników oraz wolontariuszy. W praktyce zawodowej poza pracą z indywidualnymi osobami, zespołami i prowadzeniem projektów zajmuje się różnymi formami przemawiania.

Ania Szafranek - Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, pasji i nowych pomysłów. Od najmłodszych lat zaangażowana w pracę na rzecz Kościoła, gdzie odnajduje Boże prowadzenie dla swojego życia. Kościół jest dla niej wspierającą rodziną, miejscem duchowego i emocjonalnego wzrostu, w którym odkrywa i rozwija swoje talenty. 

Studiowała Kulturoznawstwo (UW), teologię (WSTS) oraz Leadership Academy w Life Church Bradford UK

Koncentruje się na pracy z młodzieżą i wspomaganiem rozwoju osobistego - zarówno pod kątem duchowym, jaki i psychologicznym. Pracowała w Chrześcijańskim Stowarzyszeniu Akademickim, przez 10 lat była jednym z liderów Delajts, angażowała się w warsztaty Powołani do Wolności oraz Kairos, Liderka Młodych Dorosłych Plusminus 2023/24. Prowadzi konta na Instagramie i tiktoku.

poznaj nasz zespół

Piotr Gazda

Piotr Gazda

dmitry_bodyu

Dmitry Bodyu

Anna Boboryk

Anna Boboryk

Aleksandra Reiss

Aleksandra Reiss

Katarzyna Błędowska

Katarzyna Błędowska

Kaja Łapińska

Kaja Łapińska

Sara Pielech

Sara Pielech

Rawa Wójcik2

Rawa Wójcik

Jacek Glinka

Jacek Glinka

Piotr Szafranek

Piotr Szafranek

Tatiana Riabosztan

Tatiana Riabosztan