Krzysztof Zaręba

Nie ja, lecz łaska Boga, która jest ze mną.

1 Kor 15:10
Obraz
Krzysztof i Mariola Zarębowie
Krzysztof i Mariola Zarębowie

Krzysztof i Mariola Zarębowie od samego początku przewodzą Społeczności Chrześcijańskiej Północ. Wspólnie pracują ponad 30 lat wierni Bogu i przyjaźni ludziom bez względu na okoliczności. Otaczają opieką duszpasterską osoby indywidualne, rodziny, służby i organizacje kościelne. Wychowali dwójkę dzieci Martę i Beniamina. Dla wielu innych są ukochanymi rodzicami duchowymi i mentorami.

Krzysztof Zaręba - pasjonat rozszerzania Bożego Królestwa, poszukiwacz sposobów przekazywania ewangelii, miłośnik poezji, historii i polityki. Przede wszystkim jednak kaznodzieja, nauczyciel, mówca i duszpasterz. Przez lata zaangażowany w działania duszpasterskie, charytatywne i resocjalizacyjne. Dwukrotnie odznaczany przez Ministra Sprawiedliwości za wieloletnią służbę kapelana w Zakładach Karnych i Aresztach Śledczych. Z wykształcenia pastor, pedagog, nauczyciel mianowany. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie i Warszawskiego Seminarium Teologicznego (obecnie WSTS). 

Mariola Zaręba - pasjonatka sztuk pięknych, estetka, ceniąca i dająca od siebie najwyższą jakość we wszystkim co robi. Żadna służba nie ma dla niej tajemnic, gdyż przez lata pracy na rzecz kościoła doświadczyła ich wszystkich. Przez 20 lat prowadziła Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Joni i Przyjaciele Polska”, udzielała się w szkole niedzielnej, współorganizowała konferencje dla kobiet i obozy dla osób stanu wolnego i wiele innych. Obecnie przede wszystkim działa duszpastersko wśród kobiet, organizuje “Kobiece Piątki” i wspiera pracę Pastora Przełożonego. 

poznaj nasz zespół

Piotr Gazda

Piotr Gazda

dmitry_bodyu

Dmitry Bodyu

Anna Boboryk

Anna Boboryk

Aleksandra Reiss

Aleksandra Reiss

Katarzyna Błędowska

Katarzyna Błędowska

Kaja Łapińska

Kaja Łapińska

Sara Pielech

Sara Pielech

Rawa Wójcik2

Rawa Wójcik

Jacek Glinka

Jacek Glinka

Piotr Szafranek

Piotr Szafranek

Tatiana Riabosztan

Tatiana Riabosztan