Grzegorz Boboryk

Niech zawsze to, co najważniejsze, będzie najważniejsze

Obraz
Anna i Grzegorz Boborykowie
Anna i Grzegorz Boborykowie

Anna i Grzegorz Boborykowie - Zupełnie nierozłączni od 1990 roku, przepełnieni radością i wdzięcznością - zawsze razem pracują, budują i wspierają Kościół. Od zawsze uwielbiają spędzać czas na pogaduchach przy kawie, włóczyć się po starówkach miast i maleńkich klimatycznych kawiarniach, po polnych drogach i nad morzem - wszędzie byle razem. 

Oboje od początku swojej chrześcijańskiej drogi byli intensywnie zaangażowani w życie Kościoła i zajmowali się niemal wszystkimi możliwymi wówczas aktywnościami min. młodzieżą, szkołą niedzielną, kaznodziejstwem, grupami domowymi, uwielbieniem, czy działaniami misyjnymi.

Obecnie razem są liderami Obszaru Uczniostwa, sprawują  opiekę duchową i merytoryczną nad spotkaniami Powołani do Wolności i Kairos, prowadzą Kawiarenkę online i  przez ponad siedem lat prowadzili Czwartki z Duchem Świętym. 

Grzegorz Boboryk - Zakochany w Bożym Słowie i nieustannie nim zachwycony - uwielbia o nim opowiadać i dyskutować, nie bojąc się trudnych pytań. Uwielbia patrzeć na niebo i chmury!

Z wykształcenia i zamiłowania biblista, teolog i filozof. Jest redaktorem merytorycznym Starego Testamentu i konsultantem kościelnym przekładu ekumenicznego Pisma Świętego w Towarzystwie Biblijnym w Polsce oraz pierwszym w Polsce niekatolickim stowarzyszonym członkiem Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Obecnie pracuje jako terapeuta w Poradni SCh Północ; wykładowca WSTS i dyrektor Instytutu Mesjanistycznego w WSTS.

Anna Boboryk kocha pracować z ludźmi, towarzyszyć im w ich drodze na różnych etapach życia, by odkrywali swoje powołanie, rozwijali skrzydła, wzbijali się w górę i szybowali. Lubi gotować dla przyjaciół eksperymentując przy tym z nowymi pomysłami.

Z wykształcenia i zamiłowania pedagog, psycholog i socjolog. 

Jest redaktorem merytorycznym i inicjującym podręczników, konsultantką i autorką podręczników i książek edukacyjnych dla dzieci oraz poradników dla rodziców i nauczycieli, a także autorką Elementarza. Pracuje jako terapeuta w Poradni SCh Północ i wykładowca WSTS.

poznaj nasz zespół

Piotr Gazda

Piotr Gazda

dmitry_bodyu

Dmitry Bodyu

Anna Boboryk

Anna Boboryk

Aleksandra Reiss

Aleksandra Reiss

Katarzyna Błędowska

Katarzyna Błędowska

Kaja Łapińska

Kaja Łapińska

Sara Pielech

Sara Pielech

Rawa Wójcik2

Rawa Wójcik

Jacek Glinka

Jacek Glinka

Piotr Szafranek

Piotr Szafranek

Tatiana Riabosztan

Tatiana Riabosztan